Мускатний горіх як наркотик: що це, дія, побічні ефекти, залежність, ознаки отруєння і передозування

Що таке мускатний горіх?

Мускатний горіх – галюциноген, який використовується в кулінарії у вигляді спецій (приправи). Але наркомани використовують мускатний горіх для досягнення стану наркотичного сп’яніння.

мускатний горіх

Вживання мускатного горіха призводить до галюцинацій і ейфоричного стану, який може тривати до 5 годин.

Дія мускатного горіха

Дію мускатного горіха обумовлено тим, що речовини, які входять до його складу схожі за своєю дією з амфетаміном і мескаліном, які відносяться до небезпечних наркотичних препаратів.

дія мускатного горіху

У деяких випадках мускатний горіх не тільки їдять, але і курять або вдихають подрібнений мускатний горіх через ніс. Але замість очікуваного ейфоричного ефекту людина отримує інтоксикацію і панічний страх під впливом наркотику.

Ефект мускатного горіха

При вживанні великої кількості мускатного горіха людина відчуває нудоту, блювоту, запаморочення, аритмію і гіперактивність на межі з психозом.

Ефект мускатного горіха настає через кілька годин, але багато людей чекають миттєвий наркотичний ефект і коли вони його не відчувають, то приймають нову порцію для посилення його дії.

наркотичний ефект

Отруєння виникає через те, що в організм потрапляє надмірна кількість речовини. У разі вживання мускатного горіха людина відчуває ейфорію, збудження, галюцинації, панічний страх. Можуть з’явиться розлад травлення і алергічна реакція.

Побічні ефекти мускатного горіха

Неправильно розрахувавши дозування, людина відчуває гіперактивність, паніку, параноїдальні напади, маячний розлад психіки, слухові, зорові і тактильні галюцинації.

галюциноген

При вживанні мускатного горіха існує ризик виникнення хронічного психозу. Цей наркотик викликає аритмію і підвищує артеріальний тиск до критичного рівня, якщо це сталося, людина потребує допомоги лікарів для стабілізації стану.

Передозування може з’явитися в разі одночасного вживання мускатного горіха з алкоголем.

Залежність від мускатного горіха

Фізичну залежність мускатний горіх не викликає. Тому абстинентного синдрому від цієї наркотичної речовини немає.

Але випробувавши ейфоричну дію мускатного горіха, у людини з’являється інтерес до інших видів наркотиків, які надають схожу дію, наприклад такі галюциногени як ЛСД або екстезі.

Ознаки отруєння мускатним горіхом

Толерантність до мускатного горіху з часом зростає, це змушує залежного збільшувати кількість речовини для досягнення ейфоричного ефекту від вживання.

отруєння

Організм людини не встигає відновлюватися і виводити токсичні речовини, через це з’являються біль в животі, прискорене серцебиття, запаморочення і нудота – це ознаки передозування мускатним горіхом.

Передозування мускатним горіхом

Ознаки передозування мускатним горіхом виникають при вживанні великої кількості речовини за короткий проміжок часу.

У деяких випадках панічні атаки, параноя, страх, підвищення артеріального тиску і аритмія при вживанні мускатного горіха можуть привести до стрімкого погіршення фізичного і психологічного стану залежного.

арітмія

При передозуванні необхідно звернутися за допомогою до фахівців медичного центру, щоб вивести токсичні речовини з організму.

Лікування залежності від мускатного горіха

Мускатний горіх викликає психологічне звикання. У деяких випадках вживання цієї речовини призводить до полінаркоманії і вживання важких наркотиків в майбутньому. Інтерес до наркотиків з’являється після того, як людина відчуває ейфоричну дію від мускатного горіху.

медичний центр

Для лікування психологічної залежності від мускатного горіха фахівці рекомендують пройти курс реабілітації в медичному центрі. Це дозволить подолати потяг до вживання мускатного горіха, а так само запобіжить подальшому розвитку хімічної залежності.