Як наркомани приховують вживання

Багато людей не бачать проблеми, тому що наркомани приховують своє вживання. Залежні люди дуже спритні, маніпулюють і брешуть – все це для того, щоб захистити своє вживання і не відмовлятися від наркотику. Найчастіше жертвами маніпуляцій стають близькі, які є співзалежними.

вживання наркотиків

Якщо ви звернете увагу на те, як змінюється особистість людини при вживанні наркотичних препаратів, ви зможете побачити, що настає процес дегенерації. Мова не про недоумство, а про зміни життєвих пріоритетів, цінностей, моральних принципів. Наркоман просто їх позбавлений.

Як приховати ін’єкційне вживання

Недосвідчені люди не зможуть визначити, який наркотик вживає людина. Особливо коли йдеться про сіль, амфетамін чи екстазі. Але як наркоманам вдається приховати ін’єкційне вживання? Популярними та смертельно небезпечними психотропними речовинами, які вводять внутрішньовенно є макове насіння, дезоморфін та інші опіати.

Лікар-нарколог зможе діагностувати залежність по одному зовнішньому вигляду та поведінці. Але ж батькам варто звернути увагу на сліди ін’єкцій на тілі. Деякі наркомани не колять наркотик в області рук, вони вибирають зону паху, бо там легше сховати сліди від уколів і помітити їх на ранній стадії практично неможливо.

Як визначити які наркотики вживає людина

Для вживання різних препаратів є відповідні ознаки, що допоможуть підтвердити вживання. Наприклад, при вживанні стимуляторів (сіль, амфетамін) у людини розширені зіниці, безсоння, сплутана мова.Опіатів – уповільнення серцебиття, звужені зіниці, сонливість.

наркозалежність

При виявленні перших симптомів залежної поведінки, до яких можуть належати не тільки зовнішні прояви, а й крадіжка, спритність, зникнення цінних речей з дому, брехня та інші зміни характеру та поведінки – негайно зверніться за допомогою до медичного центру доктора Василенка.

Що робити, якщо людина вживає наркотики

Якщо ви впевнені, що близька людина вживає наркотики, їй потрібно пройти лікування наркоманії в стаціонарі. Наші фахівці використовують унікальний підхід та авторські методики до відновлення після отруєння організму наркотичними речовинами. Ми допоможемо позбавитися залежності назавжди.

Своєчасне звернення по допомогу може врятувати життя людини. Від вживання руйнується як організм, провокуючи виникнення інфекційних і невиліковних хвороб, а й психіка наркомана. Щоб допомогти близькому – довіртеся професіоналам медичного центру доктора Василенка.