Амфетамін – популярний наркотик у молоді

Стимулятори користуються попитом у наркоманів через їх «бадьорий» ефект. Амфетамін найпопулярніший наркотик у молоді. Його приймають як порошок, вдихаючи через ніс, курять, вводять внутрішньовенно. Ефект бадьорості швидко змінюється абстинентним синдромом, а залежність виникає після першого вживання.

амфетаміни

Захоплюючись вживанням амфетаміну у підлітка з’являються характерні ознаки – розширені зіниці, тривале безсоння, втрата апетиту, параноя, галюцинації. Помітивши ознаки залежності, потрібно звернутися до медичного центру доктора Василенко, щоб вирішити проблему.

Дія амфетаміну на організм підлітка

Яка дія амфетаміну на підлітковий організм? Насамперед наркотик погіршує роботу центральної нервової та серцево-судинної системи. Може виникнути аритмія, тремор кінцівок, при вживанні великих дозах зростає ризик передозування. Надати першу допомогу може лікар-нарколог.

Лікар проведе очищення організму від токсичних речовин за допомогою детоксикації, після чого порадить пройти курс лікування наркоманії у стаціонарі. Організм поступово руйнуватиметься, що може призвести до ампутації кінцівок, м’язової атрофії та інших побічних ефектів.

Ефект та вплив амфетаміну на психіку

Ми вивчили ефект та вплив амфетаміну на психіку. Під впливом цього наркотичного препарату можуть розвиватися психічні захворювання, розлади особистості, параноїдальні психози. Небезпека наркотику в тому, що кинути вживати самостійно не виходить через потяг до вживання.

залежність від амфетаміну

Подолати психологічний потяг до амфетаміну допоможуть унікальні методи реабілітації, які використовує медичний центр доктора Василенко. Сеанси супер стрес-шокової терапії – це один із найефективніших способів знищити «наркоманське Я» та сформувати нову особистість.

Лікування амфетамінової залежності

Якщо ваша дитина приохотилася до наркотику – необхідно розпочати лікування амфетамінової залежності. Особливість реабілітації в нашій клініці в тому, що батьки проживають разом зі своїми дітьми протягом курсу лікування, це забезпечує підлітків необхідною підтримкою, а батьків – психологічною допомогою.

Родичі страждають від співзалежності та гіперконтролю, тому, щобфіфія курс терапії приніс позитивний результат, реабілітацію від амфетаміну потрібно проходити спільно. Дізнатись про переваги лікування наркоманії у Запоріжжі можна за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті.