Чому алкоголізм важко вилікувати

Чому алкоголізм важко вилікувати? Залежність від спиртного формується як на фізіологічному, так й на психологічному рівні. Якщо детоксикація допоможе обірвати запій і позбавитися похмілля, то для лікування психічної залежності знадобиться час і курс реабілітації в стаціонарі.

вилікувати алкоголізм

Бажання випити в алкоголіків не піддається контролю. Вони готові виправдовувати свою залежність та знаходити сотні причин, щоб знову досягти стану алкогольного сп’яніння. Доки у п’яниці не з’явиться усвідомлення проблеми, надати йому допомогу буде неможливо.

Які можуть проблеми у лікуванні алкоголізму

З якими проблемами ми стикаємося під час лікування алкоголізму? Насамперед це небажання пацієнтів проходити реабілітацію. Більшість із них вважає, що може впоратися самостійно та кинути пити без сторонньої допомоги. Тому насамперед ми допомагаємо пацієнтам подолати заперечення залежності.

Це дозволить надалі сформувати стійку мотивацію на проходження реабілітації та відмову від спиртного. Людина повинна бути включена в процес одужання, прислухатися до рекомендацій фахівців і бути сприйнятливою. Тільки за добровільною згодою можна досягти позитивного результату.

Чи може алкоголік кинути пити назавжди

Чи може алкоголік кинути назавжди пити? Так, якщо людина сама хоче лікуватися і розуміє, якими проблемами може обернутися для неї згубна пристрасть. Багато хто намагається зробити це самостійно, не може кинути пити через фізіологічну та психологічну потребу в спиртному.

допомога алкоголікам

Тому звертаючись за допомогою до медичного центру доктора Василенко лікарі допомагають усунути потяг до спиртного та позбутися патологічного потягу до вживання спиртних напоїв. Комплексний підхід допомагає вилікуватись від залежності назавжди та більше ніколи не повертатися до шкідливих звичок.

Яке лікування потрібне при алкоголізмі

При алкоголізмі слід проходити комплексне лікування, яке охоплює всі аспекти розвитку залежності. Тільки так вдасться впливати на проблему з усіх боків і позбавити людину психологічного бажання випити «коли є привід» або при стресових ситуаціях.

Тільки медичний центр доктора Василенко пропонує вам унікальну нагоду вилікуватися від пияцтва за 21 день. Успіх досягається за умови добровільного бажання відмовитись від вживання спиртних напоїв. Якщо пацієнт не дав своєї згоди на лікування – всі спроби допомогти йому будуть безуспішними.