Три причини пройти лікування алкоголізму

Які три причини можуть змусити алкоголіка пройти лікування? Під час мотиваційної бесіди з алкозалежною людиною психологи, психіатри чи наркологи намагаються пояснити йому вплив зловживання спиртним на його організм, психіку та всі сфери життя – соціальну, фінансову, моральну.

причини лікування від алкоголізму

У кожної людини буде своя причина розпочати лікування та відмовитись від вживання спиртного. Для когось мотивацією стане загроза втрати роботи чи сім’ї, для когось фінансова стабільність чи покращення самопочуття. До кожної людини ми застосовуємо індивідуальний підхід.

Як змінюється стан організму при відмові від алкоголю

При відмові від алкоголю стан організму змінюється на краще. Зникають проблеми із серцево-судинною системою, покращується кровообіг, нормалізується діяльність ШКТ, печінка починає відновлюватися. Щоб усунути всі побічні ефекти спиртного, знадобиться час.

Своєчасно розпочавши лікування, ви зможете досягти стійкої ремісії та не повернутися до старого способу життя. Найголовніше – добровільне бажання пройти реабілітацію. Якщо розуміння проблеми немає, медичний центр доктора Василенко допоможе переконати алкоголіка лікуватися.

Що буде після відмови від спиртного

Часто люди вирішують відмовитися від спиртного, щоб налагодити взаємини з близькими, покращити стан здоров’я, позбутися депресії та самотності, набути цілей у житті та досягти фінансової незалежності. Після того як ви кинете пити – ваше життя зміниться на краще. 

відмова від спиртного

Усунувши проблему запійного пияцтва ви зрозумієте, що можете повернутися до звичайного життя, ставити перед собою цілі та добиватися їх, стати опорою для своєї сім’ї та повернути втрачену довіру, повернутися до навчання, роботи чи улюбленого хобі. Ваше самопочуття покращиться, як фізичне, так і психологічне.

З чого розпочати лікування алкоголізму

Починайте лікування алкоголізму у медичному центрі доктора Василенко зі звернення до лікаря-нарколога. Лікар надасть наркологічну допомогу, усуне побічні ефекти надмірного вживання алкоголю, допоможе обірвати запій та позбутися алкогольної абстиненції.

Після цього ви зможете перейти до реабілітації – лікування психологічної залежності. Ми допоможемо позбавитися потягу до спиртного і подолати нав’язливі думки про вживання. Після закінчення стаціонарного лікування ви зможете закріпити результати за допомогою кодування чи підшивки.