Чим небезпечне вживання солей

Новий наркотик, який за останні кілька років став одним із найпопулярніших і водночас одним із найбільш смертельно небезпечних – це сіль. Чим небезпечне вживання солей, запитаєте ви? Річ у тому, що цей препарат викликає сильну психологічну та фізичну залежність вже після першого вживання.

небезпека солей

Таким чином, з кожною новою дозою людина все більше отруює свій організм і руйнує психіку. Ризик передозування значно зростає при вживанні ін’єкцій. Але сіль можна вводити не лише внутрішньовенно, а й нюхати чи курити, що також сприяє виникненню небезпечних наслідків.

Передозування солей – що робити?

Якщо у вас передозування солей – негайно зв’яжіться із фахівцями медичного центру доктора Василенко. Ви можете приїхати до стаціонару, де лікарі нададуть першу допомогу та відновлять стан організму. Або викликати нарколога на дом для проведення дезінтоксикаційної терапії.

Якщо ви знаходитесь поруч із наркоманом, у якого ознаки передозування, насамперед викличте лікарів. Після цього знаходитесь поруч із залежною людиною, поверніть її голову на бік, щоб вона не захлинулась блювотою. Дочекайтеся приїзду лікарів та повідомте яку дозу солей прийняв наркоман.

Способи вживання солей

Відомі способи вживання солей – це вводити наркотик за допомогою ін’єкцій, курити чи нюхати як порошок. Проте незалежно від того, яким способом ви вживаєте сіль – звикання формуватиметься однаково. Ломка від солей проходить болісно і завдає дискомфорту.

сольова залежність

При вдиханні порошку через ніс може відкритися кровотеча, при курінні – утворюються виразки на язиці, шкода завдається й легеням. Якщо колоти сіль довгий час можуть з’явитися гнійні рани, кінцівка почне деформуватися, що може закінчитися ампутацією ноги або руки.

Лікування сольової залежності

Пройшовши лікування сольової залежності в медичному центрі доктора Василенко, ви зможете позбутися психічної та фізичної потреби в наркотику. Наша команда усуне побічні ефекти вживання наркотику, допоможе позбавитися ломки та відновити стан організму.

Для відновлення психіки після вживання солей знадобиться стаціонарна реабілітація. Психотерапія, консультації психолога, робота з сімейним психологом, сеанси супер стрес-шокової терапії – все це та багато іншого спрямоване на усунення психологічного потягу до вживання солей.