Сольова залежність – етапи формування

Перший етап формування сольової залежності – психологічна потреба у новій дозі. Незалежно від того, яким чином людина приймала наркотик – ін’єкційно, курила чи нюхала, насамперед виникає психологічна залежність. Щоб її усунути, необхідно лікування в медичному центрі доктора Василенко.

сольова залежність у наркомана

Як формується залежність? Після першого вживання людина відчуває ейфорію, що створює ілюзію умиротворення, припливу енергії, бадьорості. Як тільки дія наркотику закінчується – людина змушена шукати нову порцію ПАР, щоб повернутися до цього стану.

Абстинентний синдром після солей

Другий етап – абстинентний синдром після солей. Ломка може тривати понад 30 днів і завдає фізичного болю людині. Не багато наркоманів можуть впоратися з цим станом тому через сольову ломку найчастіше відбуваються зриви та залежні люди повертаються до вживання.

При зверненні до медичного центру доктора Василенко наші фахівці допоможуть зняти ломку від солей та вивести токсичні речовини з організму. Відновна крапельниця здатна швидко усунути ознаки абстиненції разом із медикаментозною терапією. Курс лікування підбирається індивідуально.

Терміни реабілітації після солей

На відміну від реабілітаційних центрів із програмою «12 кроків», де терміни реабілітації після солей становлять від 3-х до 12-ти місяців, у нашому медичному центрі лікування триває 21 день. Курс терапії включає відновлення фізичного і психологічного стану наркозалежної людини.

залежність від солей

Звернувшись за допомогою до компетентних фахівців, ви можете бути впевнені в тому, що ваша близька людина пройде ефективний курс реабілітації та зможе позбутися залежності. Після лікування ми можемо здійснити кодування від наркотиків, що допоможе закріпити результати реабілітації.

Наслідки вживання солей

Наслідки вживання солей можуть бути необоротними. Оскільки сіль – синтетичний наркотик, його склад постійно змінюється та містить різні домішки. Ризик передозування при ін’єкційному вживанні дуже високий. Надавати допомогу наркоману мають кваліфіковані спеціалісти.

Щоб уникнути летального результату, необхідно звертатися за допомогою при перших ознаках залежності від солей. Не відкладайте рішення пройти лікування, адже йдеться про життя людини. Кожна нова доза може стати останньою. Щоб цього уникнути, зв’яжіться з нашими спеціалістами за номерами гарячої лінії.