Наркоманія у літньому віці

Наркоманія у похилому віці може виникнути тому, що людина проходила лікування від серйозного захворювання у лікарні і йому вводили препарати з опійною дією. Нерідко залежність від медичних препаратів виникає після операцій у людей похилого віку, і цю проблему необхідно вирішувати.

наркоманія у літньому віці

У медичному центрі доктора Василенко працюють лікарі, які проводять повне медичне обстеження організму під час вступу до стаціонару. Після з’ясування причин формування залежності лікаря призначають курс лікування, спрямований на усунення залежності.

Ліки викликають залежність

Деякі ліки викликають залежність, переважно це препарати з вмістом опіатів або синтетичних опіатів, до яких належить Налбуфін. Якщо людина похилого віку була змушена лікуватися за допомогою таких медичних препаратів, то їй потрібна допомога фахівців, щоб позбавитися залежності.

Деякі люди після завершення лікування відзначають симптоми, які характерні для абстинентного синдрому – біль у суглобах, кістках, біль голови, емоційні перепади, дратівливість. Це є ознакою розвитку залежності та людині потрібне лікування, щоб позбутися ломки.

Лікування залежності від медичних препаратів

Люди, які звикли до медичних препаратів повинні пройти лікування залежності. Воно починається з повного обстеження стану організму та психіки, діагностики стажу вживання та медикаментозного очищення організму за допомогою детоксикації або УБОД для зняття ломки.

залежність від ліків

Після того як дія токсичних речовин буде нейтралізована, наші фахівці допоможуть позбавитися психологічної залежності. Після лікування в медичному центрі доктора Василенко літня людина зможе повернутись до звичного життя, без болю та залежності від медичних препаратів.

Лікування залежності у людей похилого віку

Ми проводимо лікування залежності у людей похилого віку, які були змушені приймати наркотичні препарати під час лікування захворювань. Наші фахівці допоможуть усунути наслідки введення ліків з опіатами у складі для організму та позбутися психологічної залежності.

Не бійтеся звертатися за допомогою, коли йдеться про життя та здоров’я близької людини. Вже за місяць ваш родич повернеться додому без психічної та фізіологічної залежності. Зверніться за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті, щоб отримати анонімну допомогу.