Особливості реабілітації підлітків-наркоманів

Найчастіше ризик формування пристрасті до наркотичних речовин виникає у підлітковому віці. Діти з різних причин шукають способи отримати нові відчуття і нерідко в цьому їм допомагають наркотики. Медичний центр доктора Василенко проводить лікування підліткової наркоманії.

особливості реабілітації наркоманів

Особливості реабілітації підлітків-наркоманів у тому, що у дітей ще не сформований організм та психіка, через що вони часто не усвідомлюють наслідків вживання. Лікування у нас проводять досвідчені психологи, крім того, дитина проживає разом зі своїми батьками протягом всього курсу реабілітації.

У чому переваги лікування у стаціонарі

Переваги та основні відмінності лікування підліткової наркозалежності у медичному центрі доктора Василенко від реабілітаційного центру в тому, що ми організуємо комфортні умови проживання для дитини та її батьків, а у ребцентрах вітають повну ізоляцію, що ми вважаємо неприпустимим, коли йдеться про неповнолітніх.

Підлітка не можна ізолювати, адже за підтримки родичів під час лікування можна зробити реабілітацію ефективнішою. Батьки також отримують допомогу психологів та психотерапевтів, проходять лікування співзалежності. Ми пропонуємо ефективне лікування підліткової наркоманії.

Підліткова наркоманія – наслідки

При вживанні наркотиків у ранньому віці є ризик того, що згодом дитина приохотиться до ін’єкційного вживання. Небезпека залежності у тому, що наркотичні речовини руйнують як організм, так й психіку. Нейтралізувавши дію токсичних речовин медикаментозним способом належить пройти лікування психологічної залежності.

реабілітація наркоманів

Щоб вилікувати підлітка від наркозалежності, насамперед необхідно, щоб він усвідомив проблему. Більшість дітей не зізнаються в тому, що вони пробували наркотики, тому ми пропонуємо провести аналізи та підтвердити залежність, після чого психологи проведуть роботу з підлітком та переконають його у необхідності реабілітації.

Як проходить лікування підліткової наркоманії

Лікування підліткової наркоманії проходить без використання медикаментів та у присутності батьків. Основна умова для проходження реабілітації у медичному центрі доктора Василенко – проживання батьків разом із підлітком під час терапії. Це є запорукою успішного лікування.

Зверніться за допомогою, якщо ви хочете допомогти дитині. При виявленні ознак вживання необхідно пройти тести на наркотики та проконсультуватися з фахівцями щодо подальшого лікування у стаціонарі. Ми допоможемо підлітку повернутися до тверезого способу життя після реабілітації.