Ефективність лікування наркоманії

Від чого залежить ефективність лікування наркоманії? Перше, що з’ясовують наші фахівці, коли до нас звертається наркозалежний або його близькі – чи є у людини усвідомлення проблеми та бажання пройти лікування. Якщо він хоче відмовитись від вживання наркотиків – це велика перевага при проходженні реабілітації.

ефективне лікування наркоманіїї

Більшість наркоманів немає розуміння проблеми, з якою вони зіштовхнулися. Вони виправдовують вживання тим, що наркотик допомагає їм почуватися краще, хоча насправді таким чином вони просто уникають проблем. Щоб запобігти летальному результату, необхідно своєчасно звернутися за допомогою.

Допомога при наркоманії у стаціонарі

Щоб отримати допомогу при наркоманії у стаціонарі, ви можете зв’язатися зі спеціалістами медичного центру доктора Василенко за номерами гарячої лінії. Наші лікарі проведуть очищення організму від токсичних речовин за допомогою детоксикації, допоможуть відновити функції життєво важливих органів – нирок, печінки, серця, легенів.

Якщо у наркомана ломка після опіатів – ми використовуємо метод УБОД, щоб вивести ПАР з організму та нейтралізувати їхню дію. Усі спроби зняти ломку вдома самостійно, за допомогою аптечних препаратів чи засобів нетрадиційної медицини можуть призвести до ускладнень.

Які критерії потрібні для лікування наркоманії

Пройти лікування наркоманії може кожна людина, яка досягла повнолітнього віку. Медичний центр доктора Василенко та його команда готові надати професійну допомогу всім, хто цього потребує. Ми гарантуємо анонімність, ефективні авторські методики лікування психологічної залежності.

допомога при наркоманії

Один зі способів усунення потягу до наркотику, який ми використовуємо та аналогів якому немає в Україні, є гіпнотерапія, сеанси суперстрес-шокової терапії. Психотерапевтична дія під керівництвом досвідчених психіатрів дозволяє повністю усунути прояви психічної залежності та потягу до ПАР.

Скільки триває лікування наркоманії

На відміну від реабілітаційних центрів, де використовують програму «12 кроків», а також стверджують, що для ефективності потрібна реабілітація терміном від 6 до 12 місяців, ми дотримуємося протилежної позиції. Лікування наркоманії у медичному центрі доктора Василенко триває 21 день.

За цей час наші фахівці надають всебічну допомогу наркозалежній людині, а також її сім’ї. У нас є те, чого вам не запропонують у центрі реабілітації. Наприклад, медична допомога, унікальні методи лікування наркозалежності, кріосауна та багато іншого, що ми використовуємо для досягнення результату.