МДПВ (Метілендіоксіпіровалерон) як наркотик

Що таке МДПВ?

МДПВ – це наркотик, який відноситься до групи психостимуляторів. В Європі використовувався як засіб для схуднення.

 Метілендіоксіпіровалерон

Після того, як з’явилася інформація про те, що вживання МДПВ небезпечно, ця речовина перестала продаватися в аптеках та її зняли з продажу.

Але наркотик не перестав користуватися популярністю і його почали продавати нелегально.

Тест на вживання МДПВ

Оскільки в більшості країн це з’єднання не входить в список наркотичних препаратів, при проведенні тестів на вживання МДПВ їх результат – негативний.

тестування на наркотики

Але виявити вживання цього препарату можна при проведенні спеціальних лабораторних аналізів.

Дизайнерський наркотик МДПВ

До категорії дизайнерських наркотиків належить Метілендіоксіпіровалерон. У більшості випадків він використовується як хімікат для наукової діяльності, але нелегальне виготовлення та продаж МДПВ зробило його популярним дизайнерським наркотиком. На вулицях його називають «monkey dust».

Дія МДПВ

Ефект МДПВ схожий з дією інших стимуляторів – амфетаміну або кокаїну. При вживанні наркотика людина відчуває прилив сил, активність, товариськість, ейфорію.

синтетичні наркотики

Його можна назвати клубним наркотиком, таким же популярним як екстазі. Дія МДПВ тривати протягом шести годин, після цього його ефект припиняється і людина потребує нової дозі.

Способи вживання МДПВ

МДПВ продається у вигляді порошку або таблеток. Найпоширеніші способи вживання це:

способи вживання

  • Вживання у вигляді таблеток. Ефект при цьому настає не відразу, а тільки після того, як речовина розчиниться в шлунку.
  • МДПВ можна нюхати. В такому випадку ефект від вживання настає протягом декількох хвилин і триває від трьох до шести годин.
  • Куріння МДПВ. Ефект від куріння нижче, ніж при інших способах вживання. Людині потрібно вжити більшу кількість наркотику для досягнення ейфорійного ефекту.
  • Ін’єкційне вживання. При внутрішньовенному введенні МДПВ ефект настає миттєво, але збільшується ризик передозування.

Побічні ефекти МДПВ

Побічна дія МДПВ може виникнути при вживанні наркотика в великій кількості або при хронічному вживанні.

види наркотиків

З’являється ряд побічних ефектів, наприклад безсоння, емоційний перепади, підвищений тиск, депресія, звуження судин, галюцинації.

Коли дія наркотику припиняється, людина перебуває в пригніченому стані і відчуває дискомфорт.

Залежність від МДПВ

Метілендіоксіпіровалерон схожий на інші синтетичні психостимулятори. Тому можна стверджувати, що вживання МДПВ викликає залежність. Стійке психологічне бажання вживати призводить до розвитку залежності.

залежність

Хронічне вживання МДПВ негативно впливає на організм людини. Пригнічений психічний стан при тривалому вживанні може привести до психозу і депресії. Людина потребує допомоги лікарів, якщо не знає як кинути вживати наркотики.