Ліки які лікують наркоманію

Ви повинні розуміти що ліки, які лікують наркоманію допомагають зняти абстинентний синдром, позбутися захворювань наркоманів, але не здатні усунути психічну залежність. Препарати підбираються наркологом, щоб стабілізувати фізичний стан людини.

таблетки від наркотиків

При вживанні таких наркотиків, як сіль або амфетамін, виникають побічні ефекти у вигляді галюцинацій, психічних розладів, панічних атак. Купірувати їх прояви допомагає медикаментозна терапія, яку призначають лікарі після обстеження стану організму і психіки.

Таблетки від наркоманії

Якщо вам пропонують купити таблетки від наркоманії, скоріше за все це ліки для усунення абстинентного синдрому, які не рекомендується використовувати без консультації нарколога і психотерапевта. Зверніться до лікаря, якщо відчуваєте ломку від наркотиків і хочете позбутися від абстиненції.

У стаціонарі медичного центру доктора Василенко лікарі встановлять відновну крапельницю і проведуть детоксикацію організму. Це допоможе зупинити дію наркотику і вивести токсичні речовини. Коли стан наркозалежного буде стабільним ми рекомендуємо пройти реабілітацію.

Ліки, щоб зняти ломку

Якщо ви перебуваєте в пошуку ліків, щоб зняти ломкувикличте нарколога на дом або запишіться на прийом до лікаря в стаціонарі. Доктор огляне стан залежної людини та порекомендує методи першої допомоги – УБОД для опійних наркоманів або класичну детоксикацію організму.

таблетки для лікування наркоманії

Крім того, лікарі зможуть знайти такі захворювання, як гепатит, ВІЛ або СНІД і підібрати ефективне лікування. Без медичного обстеження неможливо підібрати препарати, необхідні для усунення наслідків і побічних ефектів вживання наркотичних речовин.

Як вилікувати наркомана

Наші лікарі з 25-річним досвідом роботи знають, як вилікувати наркомана. Де краще проходити лікування наркоманії – на дому або в стаціонарі? Способів позбутися від психічної залежності вдома немає. Якщо ви хочете відмовитися від вживання вам потрібно пройти лікування в стаціонарі.

Допомога, яку ви можете отримати на дому – це детоксикація організму від наркотиків. Після чого знадобитися психотерапія під керівництвом психологів і психіатрів, а так само нагляд медичного персоналу для спостереження за станом наркозалежної людини, аж до повного відновлення.