Як обрати відповідне лікування наркоманії в Запоріжжі?

Як обрати відповідне лікування наркоманії в Запоріжжі?

Анонімне лікування наркоманії

Реабілітація наркоманів

Лікування наркозалежності: ціни в клініці Василенко

Лікування гіпнозом наркоманії

Про лікування наркотичної залежності

Діагностичний та статистичний вказівник психічних захворювань відносить залежність від наркотиків і алкоголю до розладу зловживання психоактивними речовинами, і характеризує його як хронічне захворювання, яке тягне за собою хронічну і некеровану, рецидивуючу поведінку. Проте, існують й інші типи наркоманії, зокрема захоплення азартними іграми, заняттям сексом, переїданням і так далі. Таким чином, залежність може набувати різних форм, кожна зі своїми симптомами і побічними ефектами. А так як кожен тип залежності впливає на людину по-своєму, відповідно існують і різні підходи до лікування хвороби. Важливо правильно підібрати ту терапію, і ту наркологічну клініку, яка підійде саме вашій проблемі.

Коли людина вирішує обрати лікування від наркоманії, це не так просто зробити, як здається на перший погляд. Недостатньо просто знайти центр реабілітації наркоманії або алкоголізму, який буде вам по кишені, або наркологічну клініку, яка має найкращу рекламу. Важливо перед початком лікування залежності зважити всі симптоми і проблеми, які виникають в конкретному випадку, а потім, виходячи з них, обирати медичний заклад.

Діагностика наркоманії та оцінка індивідуальних потреб

Перший і найважливіший крок у виборі програми лікування наркотичної або алкогольної залежності – правильна діагностика залежності та оцінка індивідуальних потреб пацієнта. Необхідно врахувати ряд важливих питань, таких як:

  • Якою речовиною зловживав пацієнт,
  • Тривалість і стадія залежності,
  • Чи є супутні психічні або фізичні захворювання,
  • Чи лікувався пацієнт від залежності до цього та ін.

Більше того, необхідно розуміти, що люди, які можуть відповісти однаково на ці питання, все одно матимуть потребу в різному підході до лікування.

Стаціонарне та амбулаторне лікування наркозалежності в реабілітаційній клініці

Щойно людина оцінить свої індивідуальні потреби, наступним кроком необхідно вирішити, в якій обстановці вона може досягти найбільш успішного результату в лікуванні: в домашніх умовах або відправитися в реабілітаційний центр для наркоманів. Деяким людям може бути показано амбулаторне лікування, однак найбільших результатів досягають ті пацієнти, які обирають стаціонарне лікування далеко від дому або місця, пов’язаного з тривалою залежністю.

Стаціонарне лікування наркоманів також може запропонувати більш широкий спектр терапії та психотерапії.

Амбулаторне лікування найчастіше обирають люди, які бажають просто очистити організм за допомогою медикаментозних засобів, тобто пройти детоксикацію і зняти ломку. Однак з психологічною залежністю такий метод рідко справляється.

Незважаючи на свою нечисленність, деякі наркологічні центри дозволяють пацієнтам перебувати на стаціонарному лікуванні разом зі своєю сім’єю. Що також є перевагою.

Лікування наркоманії в Запоріжжі разом з родинами для лікування співзалежності, наркологічна клініка Василенко

У наркологічній клініці доктора Василенко знаходження на лікуванні разом з чоловіком або батьками – обов’язкова частина програми лікування, тому що з рідними також проводиться курс психотерапії як з співзалежними. Часто сім’ї пацієнтів знаходяться в клініці разом зі своїми дітьми, що також благотворно впливає на процес одужання і зміцнення сім’ї. Реабілітаційний центр доктора Василенко в Запоріжжі пропонує для цього всі умови.

Види лікування наркоманії

На додаток до різних програм відновлення після наркоманії, багато наркологічних центрів пропонують власний набір індивідуальних процедур для закріплення лікування. Наприклад, більшість реабілітаційних клінік пропонують когнітивно-біхевіоральну терапію, щоб зрозуміти природу переживань пацієнта і навчити його справлятися зі стресовими ситуаціями за межами центру.

Центр Василенко пропонує своїм пацієнтам оволодіти навичками розвитку особистісного потенціалу та запобігання зривів. Корекція особистості відбувається під чуйним керівництвом кваліфікованого персоналу.

Перед тим як обрати лікування, ми рекомендуємо вам повністю довідатися про всі процедури, прийоми та методи лікування, які пропонує реабілітація, щоб переконатися, що це підійде саме вам і вашій родині.