Як очистити організм після амфетаміну

Багато наркозалежних шукають, як очистити організм після амфетаміну. Єдина процедура, яка здатна вивести токсичні речовини – це детоксикація організму. Перед її проведенням лікар-нарколог проводить повне обстеження організму залежної людини, після чого підбирає комплексне лікування.

детоксикація після амфетаміну

При вживанні амфетаміну в організмі накопичуються отруйні речовини, вони вбудовуються в структуру клітин, що при відмові від наркотику провокує ломку та інші наслідки вживання фена. Лікування в медичному центрі доктора Василенко допоможе вам позбавитися від абстинентного синдрому і психологічної залежності.

Детоксикація наркоманів

Відомо, що різка відмова від амфетаміну призводить до виникнення таких симптомів хвороби, які є першими ознаками ломки. Перший етап при лікуванні залежності від наркотиків – це виведення продуктів розпаду токсичних речовин з організму. Нарколог проводить медикаментозну детоксикацію.

При наркоманії можуть з’являтися супутні захворювання, пов’язані зі здоров’ям і психікою. Для діагностики лікарі медичного центру доктора Василенко проводять різні дослідження. Це дозволяє виявити хвороби та підібрати методи їх лікування, після дезінтоксикаційної терапії.

Лікування амфетамінової залежності

З чого починається лікування амфетамінової залежності? Первинно, лікарі усувають побічні ефекти та наслідки отруєння організму токсичними речовинами. Наші фахівці допоможуть вам позбавитися від ломки, гострих психозів у наркоманів, фізичних проявів залежності – абстинентного синдрому.

амфетамін детокс

Після чого співробітники запропонують вам пройти ефективну програму реабілітації для усунення психологічної залежності. Результати сеансів супер стрес-шокової терапії та інших методів, які ми застосовуємо допоможуть вам повернутися до тверезого способу життя і позбутися від тяги до наркотику.

Консультація нарколога

Якщо у вашій родині є наркоман, то вам потрібна консультація нарколога. Лікар проведе тести на вживання наркотиків, підтвердить або спростує залежність. Після медичного обстеження ми підберемо програму медикаментозного та психотерапевтичного лікування.

Приїхавши в стаціонар медичного центру доктора Василенко ви пройдете комплексне обстеження організму і психіки. Ми допоможемо кинути вживати амфетамін назавжди, якщо у вас є добровільне бажання. Якщо наркоман не хоче лікуватися, ми зможемо переконати його в необхідності реабілітації.