Що буде якщо колоти фен 

У більшості випадків наркомани починають свій шлях вживання з легких наркотиків. Їм здається, що кинути нюхати фен можна в будь-який момент, але це помилкова думка. Толерантність до наркотику зростає та ефект більше не приносить задоволення. Тому наступний етап розвитку залежності – це ін’єкційне вживання. 

амфетамін наслідки

Що буде якщо колоти фен? В організмі почнуть накопичуватися отруйні речовини, це призводить до інтоксикації, захворювань наркоманів, збільшує ризик передозування. Крім того, розвивається психологічна залежність, ігломанія, можуть з’являтися розлади психіки. 

Наслідки ін’єкцій амфетаміну 

При внутрішньовенному введенні стимуляторів істотної шкоди наноситься організму і психіці. У моменти утримання від вживання наркоман починає відчувати ломку. Позбутися від абстинентного синдрому допоможе лікар-нарколог медичного центру доктора Василенко. Детоксикація потрібна, щоб зупинити токсичну дію наркотику. 

Наслідки ін’єкцій амфетаміну можуть привести до гнійних ран, інфекцій, зараження крові, різних видів гепатиту, ВІЛ, СНІД. Наркоман потребує невідкладної медичної допомоги. При зверненні в наш центр вам нададуть професійну допомогу кваліфіковані фахівці з хімічної залежності. 

Як зістрибнути з фена 

Питання: «Як зістрибнути з фена?» задають ті, хто робили спроби припинити вживання самостійно, але не добилися в цьому успіху. Наші фахівці підберуть для вас ефективне лікування залежності. Щоб переконатися в результативності наших методів – ознайомтеся з відгуками про лікування наркоманії.

вживання амфетаміну

Ще одна проблема, яка виникає на тлі прийому наркотичних речовин – амфетаміновий психоз. Позбутися від наслідків для психіки залежного допоможе психотерапія, сеанси супер стрес-шокової терапії, аналогів яких в Україні немає. Вони допоможуть позбутися від психологічної залежності. 

Ін’єкційні наркотики наслідки 

Ін’єкційні наркотики – героїн, амфетамін, сіль, макове насіння і ряд інших наркотичних препаратів, вживання яких призводить до смертельних наслідків. Вилікувати залежність можна, при своєчасному зверненні за допомогою до компетентних фахівців. 

У медичному центрі доктора Василенко проводиться не тільки профілактика наркоманії, а й лікування наркоманів з великим стажем вживання. Фен, як і інші стимулятори руйнує організм і психіку, тому помітивши ознаки наркоманії – запишіться на консультацію до наших фахівців.