Що робити при запої

При запої часто виникає питання – що робити, щоб зупинити запій?  Для того, щоб впоратися з пияцтвом знадобитися консультація нарколога, лікувальна програма для відновлення організму, психотерапевтична допомога.

обрив запою

Комплексне лікування алкогольної залежності допоможе не тільки зупинити запій, але і поліпшити стан організму залежної людини. Після цього курс реабілітації спрямований на усунення психічної залежності.

Як обірвати запій

Обірвати запій допоможе наркологічна допомога. В екстрених ситуаціях можна викликати нарколога на дом, для проведення медикаментозного очищення організму та обриву запою. Без допомоги фахівців вкрай важко позбутися наслідків алкоголізму.

Ми рекомендуємо проходити стаціонарне лікування алкоголізму, яке охоплює допомогу команди лікарів різних профілів для поліпшення діяльності організму, а також психотерапевтів для усунення психічної залежності.

Як вийти із запою самостійно

Вийти з запою самостійно важко, тому що алкоголіки часто не усвідомлюють проблему, з якою зіткнулися. Це супроводжується запереченням залежності, тому найкращий варіант наркологічної допомоги – це комплексне лікування в стаціонарі.

обірвати запій

Виведення із запою проводить нарколог-психіатр. Крім фізичного стану після програми відновлення покращитися також психічний стан алкоголіка. Ми використовуємо ефективні методи лікування алкоголізму.

Як допомогти алкоголіку

Допомогти алкоголіку кинути пити можна за допомогою мотиваційної бесіди, яку проводять фахівці медичного центру доктора Василенко. Ми допоможемо переконати алкоголіка кинути пити, якщо він цього не хоче.

Наша допомога спрямована на повне усунення психологічного бажання вживати спиртні напої. Курс лікування триває 21 день і проходить під цілодобовим наглядом команди фахівців в області наркології й психіатрії.