Причини зриву після лікування алкоголізму

Які найпоширеніші причини зриву після лікування алкоголізму? Уникнути зриву після реабілітації допоможе дотримання рекомендацій лікарів. Якщо людина ставилася до них зневажливо та у неї відбувся рецидив – необхідно звернутися до медичного центру доктора Василенко.

зрив після лікування

Лікування після зриву в алкоголіків включає з’ясування причин, з яких людина повернулася до шкідливої ​​звички й роботу з його переконаннями, психологічним станом. Кодування після реабілітації для багатьох людей є “якорем”, який допомагає утриматися від вживання спиртного.

Що робити після зриву в алкоголіка

Якщо ваш родич зірвався і повернувся до вживання спиртного після лікування, то слід звернутися до компетентних фахівців та з’ясувати причину зриву. До нас часто звертаються люди, які зірвалися після лікування у реабілітаційному центрі закритого типу і цьому є пояснення.

Реабілітаційний центр для алкоголіків – це місце, де не надають комплексної допомоги. Наголошується на програмі “12 кроків”, яка використовується за кордоном, але не адаптована для лікування в країнах СНД. Крім того, через велику кількість людей, співробітники не можуть надавати повноцінну допомогу кожному.

Як запобігти зриву після лікування алкоголізму

Щоб запобігти зриву після лікування алкоголізму, потрібно дотримуватися рекомендацій лікарів. Велику роль відіграє те, чи була згодна людина на реабілітацію, чи погодилася її пройти тільки під тиском родичів. Примусове лікування є неефективним і не використовується нами.

зрив у алкоголіка

Вибираючи медичний центр доктора Василенко, ви можете бути впевнені в тому, що лікарі з 25-ти річним стажем роботи мають великий професійний стаж і є компетентними. Методи, які ми використовуємо, наприклад сеанси супер стрес-шокової терапії, є унікальними та дозволяють усунути психічну залежність.

Як вплинути на алкоголіка, щоб він кинув пити

Як вплинути на алкоголіка, щоб він кинув пити? Довірте мотиваційну роботу психологам, психотерапевтам. Не намагайтеся змусити алкоголіка пройти лікування, тому що примусові заходи не дають позитивного результату. Найкраще приділити достатню увагу мотивації.

Ми допоможемо п’яниці придбати бажання відмовитись від вживання спиртного. Наші спеціалісти надають комплексну допомогу. Ми позбавимо вас наслідків пияцтва, усунемо похмільний синдром, допоможемо сформувати мотивацію на лікування і позбутися потягу до алкоголю.