Як оточення впливає на алкоголіка

Чи впливає оточення на алкоголіка? Так, якщо людина щодня проводить час у колі людей, що вживають – з великою ймовірністю у нього теж з’явитися потяг до спиртного, а як наслідок і алкогольна залежність. Подивіться на своє оточення і ви зрозумієте, чи є у вас потяг до алкоголю.

оточення алкоголіків

Якщо ви не можете відмовитися від алкоголю під час свят та сімейних урочистостей, а застілля є для вас приводом випити – у вас є причини звернутися за допомогою до медичного центру доктора Василенко, щоб пройти реабілітацію та запобігти розвитку алкогольної залежності.

Товариші по чарці змушують випити

Якщо товариші по чарці змушують вас випити – варто задуматися про те, що пора міняти оточення. Поставте собі питання, чи стали б ви пити, якби опинилися в суспільстві спортсменів, чиє коло інтересів – це ранкові пробіжки, саморозвиток, правильне харчування та здоровий спосіб життя?

Однією з рекомендацій після лікування алкоголізму є повністю припинити спілкування з людьми, які вживають алкоголь. Адже після реабілітації у вас більше не буде спільних інтересів – ви подолали залежність, а вони провокуватимуть вас повернутися до старого способу життя.

Як допомогти чоловікові, що п’є

Ви повинні розуміти, що допомогти чоловікові, який п’є, можна тільки за однієї умови – якщо він згоден прийняти вашу допомогу. Якщо він не визнає проблему і переконує вас у тому, що може кинути пити будь-якої миті, то викликати огиду до алкоголю не вийде без допомоги фахівців.

товариші по чарці

Довірте життя та здоров’я близької людини професіоналам. У медичному центрі доктора Василенко алкоголік отримає медичну та психологічну допомогу. Курс лікування спрямований на повне усунення потягу до спиртного, звільнення від побічних ефектів спиртного для організму.

Як змінити життя після лікування від алкоголізму

Після лікування алкоголізму життя зміниться на краще. По-перше, у вас пропадуть нав’язливі думки про вживання, а свята перестануть асоціюватися з алкоголем, тому що наші фахівці допоможуть позбутися психологічної залежності та нав’язливих думок про вживання.

По-друге, покращиться стан здоров’я, зникне тремор, похмілля, головний біль, внутрішні органи почнуть нормально функціонувати. Ви зможете налагодити стосунки з близькими людьми, повернутись до роботи, придбати нові цінності та життєві пріоритети, почавши вести тверезий спосіб життя.