Поради по збереженню тверезості

Поради по збереженню тверезості

5 уроків, які необхідно засвоїти, щоб залишатися тверезим

Перебування в тверезості може бути як чимось дуже простим, так і справжнім подвигом, для якого може знадобитися неймовірна кількість сили духу. Тверезість після наркоманії або алкоголізму – це чудова подорож в глибину самопізнання, а також незабутній подарунок, який ви зможете оцінити, лише згадавши огидні нескінченні похмілля і сварки, руйнування вашого життя і самооцінки.

Набуття тверезості це складний процес, а збереження тверезості може здаватися найважчим завданням у вашому житті. Для того, щоб знайти тверезість успішно і надовго, важливо засвоїти наступні 5 уроків:

  • У вас є повний творчий контроль над тим, яким може бути Ваше життя

Ви не жертва, ніхто і ніщо не може зробити вас жертвою. Ви були народжені з захворюванням, як і мільйони жителів планети Земля. Контроль над хворобою абсолютно у ваших руках. Якщо ви живете в постійній жалості до себе, ваша продуктивність порушується. У вас є шанс повністю змінити своє життя, також як і вплинути на навколишній світ. Скористайтеся перевагою. Не пропустіть унікальну можливість використати свої сили і таланти.

  • Використовуйте співчуття у спілкуванні з іншими

Спілкування – це не тільки словесний процес, ви перебуваєте в постійному спілкуванні з об’єктами та суб’єктами навколо вас. Ставтеся до світу навколо вас з повагою, тому що все живе навколо вас вродженно заслуговує того ж, що й ви.

  • Зайва самовпевненість наносить шкоду

Єдиний вірний спосіб уникнути можливого зриву лікування це нескінченна робота над власним самопізнанням і саморозвитком. Щойно ви вирішуєте, що абсолютно задоволені собою і своїми досягненнями, ви моментально потрапляєте в зону ризику зриву лікування залежності. Цей урок вчить нас прагнути до вічного прогресу і ніколи не зупинятися. Зростання неможливо зупинити.

  • Дізнайтеся як щиро, по-доброму і по-справжньому веселитися

Веселощі в процесі підтримки тверезості після залежності можуть звучати як оксюморон, адже раніше для вас єдиними веселощами здавалися опівнічні рандеву в компанії товаришів по чарці, одурманених речовинами, як і ви. Вам необхідно заново дізнатися, що таке справжнє задоволення, повернути у своє життя пристрасть і згадати ті прості радощі, які приносили вам задоволення в дитинстві. Знайдіть те, від чого у вас захоплює дух, свій інтерес, своє хобі, і повністю присвячуйте цій справі свій вільний час.

  • Нульова толерантність до будь-яких речовин, що здатні впливати на ваш розум або емоційний стан

Вам необхідно зарубати собі на носі, що відтепер ви більше ніколи не зможете спокійно випивати алкоголь або вживати наркотики. Цих речовин просто не повинно існувати у вашій свідомості.

Дотримання цих уроків може гарантувати вам збереження тверезості протягом багатьох років вашого життя.