НАРКОМАНІЯ, АЛКОГОЛІЗМ ТА ІНШІ ЗАЛЕЖНОСТІ ПОВНІСТЮ ВИЛІКОВНІ!

НАРКОМАНІЯ, АЛКОГОЛІЗМ ТА ІНШІ ЗАЛЕЖНОСТІ ПОВНІСТЮ ВИЛІКОВНІ!

ВИРОК СКАСОВУЄТЬСЯ! НАРКОМАНІЯ, АЛКОГОЛІЗМ ТА ІНШІ ЗАЛЕЖНОСТІ ПОВНІСТЮ ВИЛІКОВНІ!

Доказом тому стали тисячі хворих, яких повернули з пекла в медичному центрі Василенко. Перші пацієнти Віталія Івановича Василенко вже тридцять років не згадують про наркотики та алкоголь.

Все частіше ми втомлюємося від самих себе і світу навколо нас. Ми страждаємо від самотності і вічних проблем, підживлюючи собою свої власні прикрощі. Часом не вистачає фізичних і душевних сил, щоб зуміти усвідомити, за що доля б’є нас з регулярною наполегливістю, і з кожним разом робить це частіше і болючіше. Довгі пошуки входу в нове спокійне життя призводять когось – до Бога, когось – до екстрасенсів і чаклунів, а інші просто замикаються самі в собі.

Але є і ті, для кого ключем від таємничої двері з написом «Вихід» стають наркотики і алкоголь …

В останні роки суспільно-політична і економічна ситуація в Україні з її нестабільністю, військовими конфліктами, погіршенням демографічних показників і змінами в системі соціальних цінностей з неминучістю спровокувала масове поширення пияцтва та наркологічних захворювань. Адже не випадково багато вітчизняних експертів говорять про загрозу «генофонду нації» і «алкогольний геноцид» народу.

Наркотики і алкоголь – погано. Шкідливо. Це вбиває. Показують сотні фільмів. Тисячі наочних прикладів. Масштаби цієї проблеми грандіозні. І всі начебто це розуміють, але в полці наркоманів завжди є свіжа кров.

У кожного наркомана свій шлях до наркотику. Свій хрестовий похід за смертю. Своя особиста битва за маленьку ілюзію щастя. Від «знічев’я» і «цікавості» до всепоглинаючої ілюзії «віри в свої сили», яку дає на перших порах наркотик. АЛЕ тільки на перших порах. Грань ця тонка, тендітна і розсипається стрімко і неминуче для кожного наркомана. Погодьтеся, слова «алкоголік», «наркоман» викликають стереотипні асоціації: нетверда хода, «скляний» погляд, тремтячі руки. Але сьогодні у наркоманії та алкоголізму найчастіше інше, більш витончене «обличчя». При цьому ці страшні залежності продовжують калічити долі людей. Чи є вихід? Звичайно! Кожна людина має шанс. Шанс на порятунок, шанс на початок нового, вільного від смертельної залежності життя. І цей шанс пропонує психотерапевт, керівник медичного центру Доктор Віталій Іванович Василенко. За цим, можливо, останнім шансом до нього їдуть з усього світу. Його пацієнтів не лякає шокуюча методика лікування. Тому що в сутичці з наркотичною смертю і алкоголізмом колектив Центру Василенко завжди дає шанс на перемогу.

Хто пробував сльозу маку …

– Віталію Івановичу, до Вас в клініку приходять, коли остання надія померла. Допомоги ні від лікарів, ні від «цілителів» вже не чекають. Ваших пацієнтів практично викреслили зі списку живих…

– Понад двадцять років я займаюся лікуванням наркоманії, алкоголізму та інших видів залежності. І я з повною впевненістю стверджую, що кожен, абсолютно кожен наш пацієнт має реальний шанс вилікуватися.

Наркотик не такий всесильний. І якщо є прагнення до свободи і повернення в реальний світ, я і лікарі моєї клініки обіцяємо: «Ми вб’ємо в тобі наркомана, ти повністю забудеш про наркотики, про почуття «приходу» кайфу і очистиш свій організм від них». Але не завжди пацієнти хочуть жити тверезо: тверезо любити, працювати, вирішувати проблеми. Тільки сама людина повинна зробити цей вибір. Вибрати друге народження в ясне, осмислене життя. І це головна умова успішного лікування.

Унікальність нашого методу полягає в тому, що ми за бажанням пацієнта, з його згоди, прибираємо тягу до наркотику, адже найскладніше – це психічна залежність. В результаті лікування людина реально стає вільною від цієї залежності, більш того, змінюється ставлення до наркотику зі знака «+» на знак «-». Людина починає сприймати наркотик і все, що з ним пов’язано, як найстрашніше, огидніше, що відбувалося з ним в його житті. У нас є чимало випадків лікування пацієнтів, які не знали мови. Вони проходили лікування за допомогою перекладача. І результати підтвердили наші очікування. Людина може звільнитися від наркотичної залежності навіть на невербальному рівні.

– Про ваш метод лікування ходять легенди. Ви змушуєте своїх пацієнтів відчути весь жах наркоманії. «Лікування смертю» – саме так називається Ваша авторська методика. У чому її суть? Як проходить процес зцілення?

– У процесі лікування ми використовуємо всі відомі види терапії, але основою лікування є наші запатентовані методики, комплекс способів лікарського і психологічного впливу на хворого. Так, це жорсткий метод, але ж наша мета – повне знищення наркоманского «Я», видалення з пам’яті все, що пов’язано з прийомом наркотиків.

Після довгих і наукових, і практичних експериментів я впровадив комплекс способів лікарського і психологічного впливу на хворого. Цей комплекс створює в свідомості пацієнта своєрідне «дзеркальне зображення» його індивідуального виду наркозалежності (своєрідний «псіхоенергоблок»), а після виведення з абстиненції проводиться суперстрессовий, комплексний «штурм» свідомості і підсвідомості пацієнта у вигляді кодування психологічного заборони на все життя застосування будь-яких, підкреслюю, БУДЬ-ЯКИХ наркотичних засобів.

Психологічне блокування не є якимось одиничним актом, а включає в себе ряд психотерапевтичних процедур – авторитарний гіпноз з формуванням у свідомості пацієнта стійкою домінанти агресії, болю, страху по відношенню до наркотиків будь-якої природи, очікування і переживання смерті від них, психоаналіз, психотренінг, психокоррекцию (індивідуальну і групову). Холотропное дихання, голкорефлексотерапія, лазеротерапія, в тому числі лазерне очищення крові, гемосорбція та плазмоферез. А також йога, озонотерапія, кріо- та інфрачервоні сауни, арт-терапія. Масаж, мануальна терапія, фізіотерапія.

На лікувальних сеансах пацієнт проходить всі ступені, які проходить кожен наркоман, включно з депресіями і смертельну тугу очікування, що ось з цієї останньої дозою він може покинути цей світ назавжди. Наші пацієнти не просто дивляться на те, що відбувається, вони самі беруть участь в цьому, щоб поступово, крок за кроком відродитися до нового життя, позбувшись субличности наркомана і алкоголіка.

Методика лікування дійсно жорстка і шокова, але отримані результати дозволяють говорити про ефективність такого методу. Хворі, які пройшли через наші сеанси, вже не повертаються до наркотиків. Ми відстежуємо подальшу долю наших пацієнтів. Отримавши друге народження, ще один той останній шанс, вони хапаються за нього, щоб вибратися з цього пекла. Вони пишуть нам і розповідають про свої успіхи і досягнення. Пройшовши з нами весь шлях: від самого дна і до повного оновлення особистості, багато обзаводяться сім’ями, починають займатися бізнесом, роблять успіхи в творчості і навіть спорті.

– Цей метод застосовується тільки для лікування наркоманії?

– Ні, він універсальний для лікування всіх видів залежності. В останні роки з’явилася проблема, яка, я вважаю, нітрохи не менше наркозалежності та алкоголізму, це залежність від азартних ігор, і ожиріння (це також один з видів залежності). Ми стикалися з цим неодноразово. Є позитивний досвід лікування цих захворювань. Лікування тривале, але більше щадне, ніж лікування залежності від наркотиків, але результат практично завжди позитивний. Досить мати тільки бажання перемогти свою пристрасть, і ти перемагаєш. Ти значно сильніше, чудо в тобі, і ти можеш впоратися з алкоголем, з наркотиком, з азартними іграми, переїданням і з чим завгодно.

– Бажання позбутися залежності – це єдина умова для того, щоб потрапити до вас в Центр?

– Ні, лікування не просте, тому і вимоги до хворих високі. Спочатку ми інформуємо пацієнта, а також членів його сім’ї про ті правила, які обов’язково доведеться виконувати в разі надходження в клініку. Головною умовою є власне бажання наркомана (алкоголіка, ігромана) позбутися залежності. Якщо людину у будь-якій формі примушують рідні або правоохоронні органи проходити лікування, то можливість надходження хворого в нашу клініку проблематична.

Зі своїх пацієнтів ми обов’язково беремо розписку – письмову згоду людини на термін, визначений лікарем, покінчити з прийомом наркотиків. Після біологічного кодування пацієнт попереджається, що у разі надходження в організм найменшої дози наркотику, протягом короткого часу настане клінічна смерть, або ж смертельні ушкодження організму. Кодування стосується будь-якого наркотику, а точніше опіатів, кокаїну, ефедрину, марихуани і будь-яких інших психоактивних речовин, а також всіх алкогольних напоїв.

Ноу-хау Доктора Василенко: лікар йде до своїх пацієнтів

Геополітичні та соціальні зміни і в нашій країні, та й в усьому світі змушують талановитих людей шукати нові форми і підходи в своїй діяльності. «Складна політична та економічна ситуація в Україні ні в якому разі не повинна зупинити нашу битву зі смертельними залежностями, стресовими станами та іншими психічними недругами», – каже Віталій Іванович.

– Зараз ми починаємо абсолютно новий проект. Дистанційне лікування в режимі онлайн. В принципі, це наше ноу-хау, ще ніхто в світі не використовував інтернет для повноцінного спілкування, діагностики та лікування. Дистанційне лікування, по суті, є стаціонаром на дому. Природно, найголовніше – мотивація. Людина повинна САМА усвідомити необхідність такої допомоги, в такому лікуванні. Далі потрібно повністю ізолювати себе від колишніх згубних зв’язків і контактів: сумнівних компаній, наркодилерів, товаришів по чарці і т.д. Аж до повної ізоляції. Курс лікування розрахований на місяць, можливо і на більш тривалий період (це пов’язано з індивідуальними особливостями організму).

– Чи впливає віддаленість лікування на ефективність Вашого методу?

– Відстань абсолютно не впливає на ефект. Методики, терапія – все таке ж, як і в клініці. За своєю силою він дорівнюватиме стаціонарному перебуванню. Пацієнт проходить ті ж процедури. У певний час пацієнт «приходить» на груповий онлайн-сеанс. Бажано користуватися навушниками, тому що запис зроблено в режимі стерео. Наступні сеанси відбуватимуться в режимі 3D, для цього формату потрібні окуляри чи шоломи. Вслухаючись в слова доктора, пацієнт входить у трансовий, змінений стан. І фрази, вимовлені на сеансі, трансформуються в підсвідомість, і залежність від їжі, алкоголю, наркотиків поступово зменшується і зникає. Наприклад, в більшості випадків вже після перших сеансів їжа набуває неприємного присмаку, від її надмірного споживання з’являється нудота, пропадає апетит. І пацієнт перестає переїдати! Ще один приклад – куріння. Буквально після першого сеансу пацієнти відчувають смердючий запах сигаретного диму. І бажання палити зникає!

Звичайно, кадри, які переглядає людина, іноді шокують. В ході сеансу може виникати невмотивоване почуття страху. Але я прошу не боятися побаченого і почутого. Адже життя залежних людей до початку лікування було куди страшнішим … Після кожного сеансу на зв’язку в режимі постійного доступу залишатимуться психіатри і психологи. І якщо буде потрібна допомога в «виведенні» з стресового стану після сеансу, лікарі в будь-який час її зможуть надати. Це зробити не складно, однак це може зробити фахівець, який проводив сеанс, і ніхто інший. Ось саме цей постійний зв’язок з клінікою створює своєрідний ефект присутності і гарантує позитивний результат в лікуванні.

В ході кожного сеансу в підсвідомості пацієнта закладається домінанта: алкоголь, наркотик, їжа, сигарета абсолютно не сприймаються пацієнтом. В ході сеансів ми «включаємо» в підсвідомості пацієнта складні механізми не тільки руйнування пристрасті, але і механізми творення. Творення свого колишнього «Я» і життя в цілому.

– Впевнена, що нашим читачам буде цікаво дізнатися більш детально про лікування ожиріння. Розкажіть про це.

– В принципі я прихильник більш безпечних методів схуднення: спортзал, продумана дієта і т.д. Але якщо мова йде про патологічне ожиріння, коли вага перевищує сто і більше кілограмів, коли ця маса чинить непоправну шкоду здоров’ю: страждають судини і суглоби, погано працює серце, то в цьому випадку однозначно потрібна допомога фахівця. При лікуванні ожиріння ми також вводимо пацієнта в легкий трансововий стан, вселяємо огиду до борошняної, солодкої, жирної їжі. Рука пацієнта «запрограмована» як своєрідний «якір». Дотик руки до області шлунка відразу ж подає сигнал насичення і переповнення, дотик до яремної западини в області шиї викликає блювотні позиви. Це своєрідний знак організму на припинення прийому їжі. При такому лікуванні ви не стаєте рабами всіляких дієт, як і не підраховуєте щогодини калорії. Ви просто переходите на здоровий раціон: фрукти, овочі, нежирне м’ясо. В ході повного курсу ми моделюємо той образ, який хотів би мати пацієнт (наприклад, шляхом кодування бажаної ваги). Образ, який дасть можливість людині відчувати себе комфортно і забути про хвороби. Найбільший ефект дає лікування аліментарного ожиріння, складніше працювати з ендокринними патологіями.

Синдром АТО: тут лікують душі бійців

– Віталію Івановичу, я знаю, що у Вашій клініці перебувають воїни і учасники АТО. Які проблеми привели їх до вас?

– Знаєте, я ніколи не думав, що мої знання посттравматичних військових станів можуть бути затребувані. На території України ведеться дуже специфічна війна. По суті, ми воюємо з ворогом, який ще вчора був нашим другом. Як психіатр, можу сміливо стверджувати, що бойові дії в зоні АТО більш потужні за своїм впливом на психіку, ніж, наприклад, війна в Афганістані. На жаль, у військових відомствах ще немає статистики, яка могла б показати, який відсоток українських солдатів, які пережили психічну травму, потребують психологічної допомоги. Але практика показує, що ця цифра перевищує 60-70 відсотків. Зазнавши шокову реакцію в бою, солдат довгі місяці перебуває в гострій стресовій реакції яка переходить в хронічний реактивний стресовий розлад.

– Чим небезпечний цей стан?

– Відбувається повне розбалансування не тільки фізичного стану людини, а й (що найнебезпечніше) психічного здоров’я. На тлі глибокої депресії людину відвідують суїцидальні думки, безконтрольна, невмотивована агресія. Це в свою чергу може бути поштовхом до залежностей, про які ми говорили (алкоголізм і наркоманія). Позбутися від спогадів, пов’язаних зі смертю, кров’ю, убитих товаришів самостійно складно і практично неможливо. Програма нашого центру спрямована на повну психологічну реабілітацію, приведення в порядок психіки бійця, його рідних, а також мирних людей, які пережили жах війни. Тобто повне повернення в мирну реальність. Ми просто зобов’язані допомогти знайти своє місце всім прямим і непрямим жертвам війни.

Матеріал підготувала Влада Ласкава

Газета «Ваша доля» рубрика «Здоров’я» від 3 березня 2016