Суть унікального способу лікування наркозалежності

Суть унікального способу лікування наркозалежності

Історично створенню нового способу лікування передувало вивчення наркоманій, токсикоманій, взагалі всіх форм залежності від психоактивних речовин з точки зору їх поширеності та принципової відмінності або подібності з різноманітними формами психічних відхилень взагалі (особливо з особистісними відхиленнями, прихованими і явними депресивними станами, прикордонними та психосоматичними розладами). Всі напрацювання лягли в основу того комплескное методу, який тепер успішно застосовується на практиці лікарем Василенко В.І і його бригадою лікарів- фахівців, підібраною ним на основі виробленої ним методики лікування.

Стерти з пам’яті наркотик – завдання лікування наркоманії

Принципово новим у підході до проблеми лікування наркозалежності є завдання ліквідації у свідомості пацієнта БУДЬ-ЯКОГО потягу до наркотичних засобів, незалежно від його конкретного змісту (опійного, кокаїнового, гашишного, ефедринового і т.д).

В.І. Василенко впровадив комплекс способів лікарського та психологічного впливу на хворого, завдяки яким у свідомості пацієнта створюється своєрідне “дзеркальне зображення” його власного виду наркозалежності (своєрідний “психоенергоблок”), а після виведення з абстиненції проводиться суперстрессовий, комплексний, “штурм” свідомості і підсвідомості пацієнта у вигляді кодування психологічної заборони на все життя застосування будь-яких наркотичних засобів.

Психологічне кодування від наркотиків – метод позбавлення від наркоманії

Псіхологічне кодування не є якимось поодиноким актом, а включає в себе ряд психологічних процедур – авторитарний гіпноз з формуванням у свідомості пацієнта стійкої домінанти агресії, болю, страху по відношенню до наркотиків будь-якої природи, очікування і переживання смерті від них, психоаналіз, психотренінг, психокоррекция (індивідуальна та групова), поряд з використанням психотропних препаратів, антидепресантів, транквілізаторів, іглорефлектотерапіі, електроконвульсивної терапії в докоматозних препаратах , лазеротерапії , в тому числі лазерного очищення крові (екстра-та інтракорпорального), гемосорбції і плазмаферезу. Проводиться масаж, мануальна терапія, фізіотерапія.

Медикаментозне кодування – метод лікування “смертю”

Медикаментозне кодування, на останньому етапі лікування, полягає в введенні пацієнту спеціально розробленої і виготовленої заздалегідь полівалентної сироватки, з подальшою перевіркою її ефективності шляхом провокації смертельного результату від введення мікродози наркотику, що закріплює у свідомості пацієнта страх смерті від найменшої дози наркотичного засобу. Медикаментозне кодування проводиться на різний термін залежно від ступеня готовності організму пацієнта (печінкових проб, ЕКГ, ЕЕГ та ін), У діапазоні від 3 -х до 6 -ти років.

Головними умовами 100% успіху лікування є:

  • Добровільна згода на лікування наркотичної чи алкогольної залежності
Абсолютна добровільність пацієнта у прийнятті всіх пропонованих засобів лікування. Всі випадки недобровільного, примусового направлення хворих на лікування в клініку виключають успіх, проявляються у віддалених етапах, коли немає абстиненції, але немає і щирого бажання пацієнта відмовитися від наркоманського способу життя.
  • Бажання кинути вживати наркотики та алкоголь

Відсутність у свідомості пацієнта найменших лазівок (“шпарин”) для наркотика в майбутньому (надія на те, що, через якийсь час, “можна буде приймати наркотик по трохи”, замінити його марихуаною, алкоголем, таблетками і так далі).

Для запобігання можливих зривів за вищевказаних причин існує доклінічний етап лікування, який полягає в попередній інформації пацієнтів і їх рідних про умови добровільності, відсутності “натиску” з боку рідних, провозахисних огранів та інших огранів, обов’язковий супровід їх рідними чи іншими особами на весь період лікування.

Однак на першому етапі навіть нестійке , але щире бажання пацієнта встати на безнаркотичний шлях життя приймається як допустима умова початку терапії.

Клінічний етап охоплює 5 розділів, які спрямовані на системне знищення наркоманської залежності.