Глікодін як наркотик

Аптечна наркоманія

Сиропи від кашлю нерідко використовуються наркоманами як стимулятори. Аптечні наркотики в останні кілька років набирають популярність.

глікодін

Все більше людей користуються безрецептурним продажем наркотичних препаратів в аптеці для досягнення стану наркотичного сп’яніння.

Те, що одні люди використовують як ліки, для інших є способом отримання задоволення і зміни свідомості.

Що таке Глікодін

Глікодін – це на перший погляд нешкідливі ліки, сироп від кашлю. Але як підлітки використовують його без відома батьків?

сироп від кашлю

Популярність Глікодіну серед молоді легко пояснити тим, що цей сироп володіє стимулюючим ефектом при його неправильному застосуванні.

Ефект Глікодіну

Стимулюючий ефект Глікодіну схожий на інші наркотики групи психостимуляторів – амфетамін, кокаїн, сіль. Перше що відчуває наркоман після вживання сиропу від кашлю – це збудження і ейфорія.

ефект глікодину

Але коли дія наркотику закінчується, з’являється пригніченість і депресія, а так само бажання знову відчути задоволення. Незабаром для досягнення стану наркотичного сп’яніння людина змушена вживати Глікодін в великих кількостях, а це збільшує ризик передозування.

Де використовується Глікодін

Глікодін це медичний препарат, який має відхаркувальну і протикашльову дію і призначається лікарями для лікування простудних захворювань.

глікодин в медицині

  • До складу Глікодіну входить Терпінгідрат, який має відхаркувальну дію, завдяки тому, що розріджує мокротиння.
  • Левоментол і його спазмолітичний ефект допомагає поліпшити стан людини при запальних захворюваннях. Глікодін також має седативну дію.

Вживання Глікодіну

Оскільки Глікодін продається у вигляді сиропу – його п’ють в чистому вигляді, або розбавляють з іншими напоями. Особливо небезпечно змішувати Глікодін з іншими наркотиками або алкоголем.

алкоголь та наркотики

Вживання Глікодіну становить небезпеку для організму і психіки через його дію на центральну нервову систему. Ефект від Глікодіну триває кілька годин, після чого у людини з’являється бажання вжити нову порцію наркотику.

Ризики вживання Глікодіну

Сироп від кашлю Глікодін – це психостимулятор. У більшості випадків підлітки вважають його вживання не є небезпечним. Але як тільки вони відчувають наркотичний ефект у них виникає бажання спробувати інші наркотики зі схожим дією. Вживання Глікодіну збільшує ризик розвитку підліткової наркоманії.

Наслідки вживання Глікодіну

При вживанні Глікодіну в неправильном дозуванні людина відчуває ейфоричний стан, прилив енергії і сил, підвищену працездатність.

маячня

Це відбувається через збудливу ​​дію Глікодіну на центральну нервову систему. При вживанні у великій кількості можуть з’явиться галюцинації та марення.

Передозування Глікодіном

При передозуванні у людини сповільнюється дихання і підвищується пульс, з’являється аритмія, апатія, гіперзбудження на межі з психозом.

передозування

Зворотний ефект Глікодіну – це нудота і блювота, головний біль, втома, сонливість. При передозуванні може з’явитися алергічна реакція у вигляді висипу на шкірі або набряків.

Залежність від Глікодіну

Глікодін викликає залежність. Аптечні наркотики викликають звикання, і Глікодин не виняток. Для лікування залежності від Глікодіну потрібно звернутися за допомогою до лікарів.

швидка допомога

При передозуванні Глікодіном в першу чергу ви повинні викликати швидку допомогу. Нарколог проведе промивання шлунка або призначить симптоматичне лікування. Промивання шлунка – це перша допомога, щоб вивести токсичні речовини з організму.

Симптоматичне лікування допоможе позбутися від наслідків вживання Глікодіну. У деяких випадках лікарі використовують антидот – протиотруту.

Лікування залежності від Глікодіну

Лікування залежності від аптечних наркотиків це тривалий процес реабілітації і відновлення психіки і фізичного стану людини. У медичному центрі доктора Василенко використовуються унікальні методики для лікування Глікодінової залежності.

стаціонарне лікування

Команда лікарів: наркологи, психологи, психіатри проведуть ряд обстежень, щоб діагностувати стан людини і підберуть ефективні методи лікування наркоманії.