Чому лірика – це наркотик?

Чому лірика це наркотик? Аптечний препарат, який застосовується при нападах епілепсії, також знайшов застосування в колі наркоманів. Вони вживають його, щоб досягти стану наркотичного сп’яніння або змішують з іншими наркотичними речовинами, для посилення їхнього ефекту.

наркотик лірика

Прегабалін здатний покращити стан хворих пацієнтів, але для тих, хто вживає психотропну речовину з іншими цілями – препарат стає небезпечним, а його вживання призводить до розвитку наркотичної залежності, позбавитися якої допоможе медичний центр доктора Василенко.

Наркотичний ефект лірики

Який наркотичний ефект лірики? По-перше, щоб досягти ейфорії, наркомани вживають великі дози наркотику. Препарат починає діяти не відразу, а за кілька годин. Стан, що виникає – це розслаблення, відчуття безтурботності, умиротворення.

Ефект лірики тримається не довго, після чого наркоман відчуває депресію, перебуває у пригніченому стані. У людини виникає бажання знову вжити, при цьому підвищується ризик передозування. Якщо ж залежна людина не прийме дозу, у неї виникне синдром відміни – ломка від лірики.

Що посилює ефект лірики

Для досягнення задоволення в найкоротші терміни наркомани шукають препарати, які посилюють ефект лірики. Вони можуть змішати наркотики з алкоголем або вживати лірику одночасно з опіатами. Таким чином, лірика починає діяти швидше, але збільшується ймовірність інтоксикації.

ефект лірики

Побічним ефектом подібних експериментів є аритмія, м’язові спазми, тремор, блювання, нудота, запаморочення. При передозуванні лірикою потрібно негайно викликати лікаря-нарколога додому або приїхати до стаціонару медичного центру доктора Василенко для детоксикації організму.

Як зняти ломку від лірики

Щоб зняти ломку від лірики, категорично заборонено замінювати один наркотик іншим. Зверніться до фахівців, які проведуть дезінтоксикаційну терапію та нейтралізують дію психотропного препарату за допомогою медикаментів та крапельниці. Нарколог допоможе позбавитися ломки та призначить подальше лікування.

Лікування залежності від лірики в стаціонарі включає позбавлення від фізичної та психічної потреби у вживанні. Ми здійснюємо комплексний підхід, який дозволяє усунути наслідки отруєння організму токсичними речовинами та повернутися до тверезого життя у соціумі.