Клубний наркотик екстазі

Клубний наркотик екстазі продають як таблетки, але наркомани вживають його як перорально, а і як порошок. Особливою популярністю препарат користується у молоді. Підлітки та школярі приймають його під час вечірок, щоб урізноманітнити своє дозвілля, але зрештою вони потребують професійного лікування наркоманії.

наркотик екстазі

Через те, що особа дитини 14-17 років ще не сформована, такі діти часто схильні до впливу однолітків та старшокласників. Тому в експериментах з наркотиками вони не бачать нічого страшного і навіть не здогадуються, що при щоденному вживанні стан їхнього організму та психіки стрімко погіршуватиметься.

Дія екстазі на організм людини

Дія екстазі на організм людини аналогічна до будь-якого іншого психостимулятора. Спочатку людина відчуває приплив сил, стає енергійною, не відчуває втоми, відчуває ейфорію. Але через 20-30 хвилин, коли ефект наркотику знижується у залежної людини виникає бажання знову вжити, щоб відчути наркотичне сп’яніння знову.

Це призводить до того, що вживання у вихідні стає щоденною потребою. Чим небезпечне вживання екстазі? Залежність формується на психологічному рівні та для того, щоб кинути вживати наркоману знадобитися допомога компетентних спеціалістів медичного центру доктора Василенко.

Що буде якщо вживати екстазі

Залежність – те, що буде, якщо вживати екстазі. Вона може бути психологічною та супроводжуватися психічними розладами, галюцинаціями, психозом, параноєю, панічними атаками. І фізичною, яка проявляється в абстинентному синдромі та побічних реакціях отруєного організму.

залежність від екстазі

Підлітки не можуть відмовитися від вживання самостійно, тому потребують професійної допомоги. Якщо ви звернетеся до нас – за допомогою психотерапії та інших унікальних методів реабілітації, ми допоможемо дитині усвідомити згубний вплив екстазі та інших заборонених речовин та повернутися до здорового способу життя.

Скільки екстазі виводиться з організму

За який період екстазі виводитися з організму? Тести на наркотики допоможуть визначити в крові або сечі наявність екстазі протягом 7-ми днів. Але нарколог-психіатр при особистій консультації безпомилково поставить діагноз незалежно від того, коли востаннє людина приймала ПАР.

Щоб записатись на консультацію до нарколога – залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте за номерами гарячої лінії. Ми допоможемо підтвердити вживання екстазі, проведемо мотиваційну роботу з наркоманом, складемо індивідуальний план реабілітації та допоможемо відмовитись від вживання наркотику.