Знову “Флакка” у новинах

Знову “Флакка” у новинах

Починаючи з голого чоловіка і закінчуючи нападом на літню жінку, “Флакка” змушує людей робити божевільні речі.

По всій країні наркотик продовжує фігурувати в усіх новинних заголовках. Все більше і більше людей дізнаються про цей синтетичний наркотик і все більше рапортів поліції рясніють посправжньому дивними злочинами, які люди роблять під дією цього препарату.

В останні тижні, в одом з рапортів поліції фігурував уродженець Флориди, який бігав голим і намагався зайнятися сексом з деревом. Після затримання він розповів, що являтеся міфічним богом Тором.

Двоє інших чоловіків намагалися увірватися в Департамент поліції Форт Лодердейл, в той час як ще один чоловік голий стояв на даху Лейк Ворт, розмахуючи пістолетом і викрикуючи: “Я марю і в мене галюцинації!”. Інші інцедетни вже менш комічні, наприклад, напад на 86-річну жінку.

“Ми бачимо стрімке зростання випадків, пов’язані з синдромом, який називається” збуджене марення”. Тіло відчуває гіпертамію і досягає 41 С. Людина стає психотичного, дуже часто зриває одяг і бігає по вулиці. Якщо людині не надати медичну допомогу, то вона може померти від серцевого нападу “, – говорить Джим Холл, епідеміолог Центру прикладних досліджень вживання речовин і Охорони здоров’я Південно-Східного Університету Нова.

Цей препарат з’явився зовсім недавно. Виходячи з даних Департаменту боротьби з наркотиками, в 2010 році не було жодного випадка за участю наркотика “Флакка”, але в 2012 році вже були зафіксовані 85 випадків, а в минулому році вже 670.

“Це дуже, дуже небезпечний наркотик. Він змінює хімічні елементи мозку. Під впливом “Флакка” люди не контролюють свої думки і дії », – сказав Дон Майнес, радник з Управління Бровард в Форт Лодердейл.