Залежність в цитатах знаменитих людей

Залежність в цитатах знаменитих людей

Будь-яка залежність не робить відмінностей між людьми, вона не бачить статі, віку, соціального статусу чи національної приналежності. Вона не обходить стороною успішних бізнесменів також як і безробітних жебраків на вулиці. І навіть знамениті люди, якими захоплюється суспільство, можуть бути схильні до залежності. Нижче знаходиться список кількох відомих цитат, які відносяться до наркоманії, а також деякі факти з життя людей, які ці слова сказали.

Цитати Марка Твена

«Кинути курити легко. Я сам кидав вже більше сотні разів»

Крім надмірного куріння, Марк Твен також був відомий своїм хоч і помірним, але стабільним вживанням алкоголю:

«Якщо говорити тільки правду, потім не доведеться нічого запам’ятовувати»

«Страх смерті походить від страху життя. Людина, яка живе на повну, готова померти в будь-яку хвилину»

«Через двадцять років з цього моменту ви будете більше шкодувати про те, чого не зробили, ніж про те, що зробили. Відкиньте вітрила. Відпливіть з безпечної гавані. Ловіть бика за роги. Вивчайте життя. Мрійте. Здійснюйте відкриття»

«Доброта – це та мова, яку почує глухий і побачить сліпий»

«Тримайтеся подалі від людей, які намагаються принизити ваші бажання. Маленькі люди завжди роблять це, зате великі люди змусять вас повірити, що ви теж можете стати великим»

Цитати Карла Юнга

Карл Юнг був швейцарським психотерапевтом, який зіграв важливу роль у створенні психоаналізу. У той час, як сам він ніколи не страждав наркотичною залежністю, він доклав чимало зусиль до вивчення питання наркоманії як психічного розладу:

«Ви – те, що ви робите, а не те, що обіцяєте зробити»

«Будь-яка залежність – це зло, і неважливо, що є наркотиком: алкоголь, морфін або ідеалізм»

Інші цитати

«Ми можемо вважати, що зміни відбуваються завдяки силі волі, однак, більш імовірно … зміни відбуваються завдяки силі «хочу». Хочу стати іншою людиною, не такою, якию я зараз є»- Джордж Шихан

«Ніхто не застрахований від наркоманії; вона вражає людей різного віку, класів, расс і професій»- Патрік Дж. Кеннеді

«Я хотів написати про мить, коли твоя залежність більше не приховує від тебе правду. Коли твоє життя повністю руйнується. Це та мить, у яку ти повинен вирішити, яким буде твоє життя »- Чак Паланік