Які наркотичні речовини вживають підлітки?

Які наркотичні речовини вживають підлітки?

Ви можете думати, що у вашому будинку немає наркотичних речовин, але ваш підліток думає інакше.

Багато сучасних молодіжних наркотичних трендів просто шокують, тому що вони можуть знаходитись серед звичайних побутових предметів. Раніше викликати тривогу могли лак для волосся або клей. Однак зараз в десятки разів більше речовин, які можуть бути небезпечними для вашого підлітка. Чи могли ви подумати, що антисептик для рук або дитячий сироп від кашлю може використовуватись як наркотик? Дезінфікуючий засіб для рук містить спирт. Подумайте, перш ніж давати це вашій дитині. Звичайне мило з водою набагато безпечніше.

 

 

Сучасна тенденція наркоманії серед молоді.

Також підлітки можуть вживати спеції, які ви використовуєте у випічці. Відео з підлітками, які п’ють, курять і ковтають у великих кількостях мускатний горіх, поширилися по всьому Інтернету. Спеції містять міристіцин, який викликає галюцинації й ейфорію.

Сироп від кашлю – ще один препарат, до якого можуть призвичаїтися підлітки. Вони випивають декілька пляшок сиропу і отримують «кайф» за рахунок активного інгредієнта – декстрометорфану.

Ароматичні суміші. Якщо ви так любите солодкий запах ароматичних сумішей, тоді ваш підліток – особливо. Ці суміші зі спецій і пелюсток квітів можуть стати курильної сумішшю для вашої дитини. Якщо ви думали, що в них всього лише кілька складових, насправді їх набагато більше. Звертайте увагу на те, що ви купуєте у дім. Проведіть бесіду з вашим підлітком, розкажіть про небезпеку вживання у великих кількостях цих речовин.