Як алкоголь впливає на тиск

Вплив алкоголю на кров’яний тиск

Артеріальний тиск називається кров’яним. Коли серце скорочується і кров перекачується далі по артеріях виникає кров’яний тиск.

Підвищення артеріального тиску виникає з багатьох причин, одними з яких є напруга і стрес, а так само зловживання спиртними напоями.

У тому випадку, коли підвищений кров’яний тиск стає регулярним супутником алкоголіка, з’являються реальні причини для занепокоєння.

Фактори підвищення кров’яного тиску

Фактори, які впливають на підвищення кров’яного тиску це: зайва вага, неправильний раціон (надмірне вживання солоної їжі), гіподинамія, постійні стреси, пригнічений стан і депресія, а також прийом протизаплідних засобів (у жінок).

Вживання алкоголю – одна з найпоширеніших причин підвищення кров’яного тиску серед населення.

При хронічному алкоголізмі спиртні напої підвищують кров’яний тиск, після чого він може різко знизитися, коли людина перебуває в тверезості або страждає від похмільного синдрому, в період абстиненції.

Підвищений кров’яний тиск часто спостерігається у алкоголіків, які регулярно вживають спиртні напої.

Вживання алкоголю людьми з підвищеним тиском

Небезпека вживання алкоголю для людей з підвищеним артеріальним тиском полягає в тому, що це величезний збиток для здоров’я.

Ризики зіткнутися з підвищеним артеріальним тиском у алкоголіків набагато вище, ніж у людей, які вживають алкоголь не частіше ніж раз на місяць в помірній кількості.

Сумарний обсяг алкоголю збільшується в тому випадку, якщо людина вживає алкоголь щодня. Це небезпечно тим, що кров’яний тиск не встигає досягти нормальної позначки. Алкоголь постійно провокує підвищення кров’яного тиску, що небезпечно для життя.

Вживання алкоголю людьми з зайвою вагою

Систолічний кров’яний тиск у людей, які зловживають спиртними напоями набагато вище, ніж у тих, хто вживає алкоголь в межах допустимої норми. За статистикою, у алкоголіків гіпертонія є частішим захворюванням, ніж у інших людей.

Зверніть увагу, що вживання алкоголю для людей із зайвою вагою, а так само для людей похилого віку стає смертельно небезпечним, тому що кров’яний тиск підвищується набагато більше.

Пам’ятайте, що алкоголізм призводить до ожиріння, підвищення рівня глюкози в крові алкоголіка може закінчитися небезпечним захворюванням – цукровим діабетом.

Гіпертонія та лікування гіпертонії при алкоголізмі

Гіпертонія – це хвороба, яка вимагає постійного спостереження фахівців, а так само лікування, яке призначить лікар після комплексного обстеження організму. Зневажливе ставлення до свого здоров’я може згубно закінчиться для алкоголіка.

Своєчасне звернення за допомогою при гіпертонічній хворобі здатне стабілізувати стан алкоголіка за допомогою курсу терапії в медичному центрі під наглядом фахівців.