Вітаміни для алкоголіків

Вітаміни для алкоголіків

Всім відомо, що люди, які довгий час зловживали алкоголем або наркотиками, довго і систематично шкодили власному здоров’ю. Важкі алкоголіки часто ігнорують власні проблеми зі здоров’ям: їх не хвилює ні здорове харчування, ні регулярні фізичні вправи. Таким чином, для людей, які знаходяться на початковому шляху до одужання, важливо додавати до щоденного раціону додаткові вітаміни, щоб допомогти організму повернутися до здорової фізичній форми.

Основні вітамінні добавки для видужуючих алкоголіків

  • Риб’ячий жир

Додавання риб’ячого жиру в раціон запобігає неврологічним ушкодженням, що можуть бути викликані вживанням великої кількості алкоголю. Риб’ячий жир захищає клітини мозку від запалення, а також запобігає загибелі нервових клітин, які постраждали від тривалого алкоголізму. Ні для кого не секрет, що алкоголізм призводить до серйозних пошкоджень головного мозку, в тому числі до деменції. Амінокислоти, що містяться в риб’ячому жирі, мають велике значення для відновлення виснаженого рівня серотоніну.

  • Вітамін С

Цей природний антиоксидант доведено нейтралізує шкідливий вплив тривалого зловживання алкоголю. Ви можете або включити сам вітамін С в свій щоденний раціон, або вживати набагато більше цитрусових фруктів і овочів.

  • Триптофан

Цей елемент можна назвати благодатним, тому що він міститься в молоці, бананах, насінні соняшнику та м’ясі індички. Триптофан допомагає оживити серотонін. Правильно збалансований рівень серотоніну сприяє здоровому сну, і заспокоює організм у загальному сенсі.

  • Фолієва кислота

Фолієву кислоту ще називають вітаміном В9. Алкоголіки і наркомани часто страждають його нестачею. Цю поживну речовину можна знайти в зелених листових овочах і цитрусових. Також кислоту можна приймати щодня як полівітамін.

  • Тіамін

Тіамін також відомий як вітамін В1. Нестача тіаміну у алкоголіків і наркоманів часто призводить до тяжких і незворотних ушкоджень головного мозку. Тіамін доступний в якості внутрішньом’язової ін’єкції, однак частіше його приймають як харчову добавку. Вітамін В1 сприяє зміцненню імунної системи і сприяє загальному позитивному функціонуванню організму. Найпоширенішим продуктом харчування, в якому міститься тіамін, є зерна злаків. Таким чином важливо, щоб у раціоні були присутні злаки щодня.