Темна сторона канабісу

Не дивлячись на те, що вживання коноплі, як медичного препарату, все більше набирає популярності, слід пам’ятати, що куріння травички на дозвіллі може призвести до хронічних і гострих наслідків. Це можуть бути панічні атаки, порушення координаціі руху, нудота та ін.

Симптоми залежать від віку людини, кількості вживаного наркотику, і частоту використання речовини. Також не мало важливу роль відіграє в якій формі вживається канабіс – “косяк”, через Бонг, або тістечко.

Канабіс є найпопулярнішим незаконним наркотиком у Німеччині. За останній рік кожен 20-ий дорослий чоловік спробував наркотик. За статистичними спостереженнями, кожен 10-й споживач цього наркотику став залежним.

Дуже важливо донести інформацію про наркотики підліткам, тому що вони більш схильні до залежності, ніж дорослі.

В основному, лікування наркоманії надають на амбулаторної основі. В даний час, поширена комбінована терапія, що складається з: мотиваційна підтримка, когнітивно-поведінкова терапія і керівництво з надзвичайних ситуацій (навчання з систематичною винагородою) – це найбільш перспективний підхід, як підкреслюють автори терапії.

Вони рекомендують комбіновану терапію сім’ям, які зіткнулися з підлітковою наркоманією.