Темна сторона канабісу

Темна сторона канабісу

Не дивлячись на те, що вживання коноплі, як медичного препарату, все більше набирає популярності, слід пам’ятати, що куріння травички на дозвіллі може призвести до хронічних і гострих наслідків. Це можуть бути панічні атаки, порушення координаціі руху, нудота та ін.

Симптоми залежать від віку людини, кількості вживаного наркотику, і частоту використання речовини. Також не мало важливу роль відіграє в якій формі вживається канабіс – “косяк”, через Бонг, або тістечко.

Канабіс є найпопулярнішим незаконним наркотиком у Німеччині. За останній рік кожен 20-ий дорослий чоловік спробував наркотик. За статистичними спостереженнями, кожен 10-й споживач цього наркотику став залежним.

Дуже важливо донести інформацію про наркотики підліткам, тому що вони більш схильні до залежності, ніж дорослі.

В основному, лікування наркоманії надають на амбулаторної основі. В даний час, поширена комбінована терапія, що складається з: мотиваційна підтримка, когнітивно-поведінкова терапія і керівництво з надзвичайних ситуацій (навчання з систематичною винагородою) – це найбільш перспективний підхід, як підкреслюють автори терапії.

Вони рекомендують комбіновану терапію сім’ям, які зіткнулися з підлітковою наркоманією.