Таємне сховище, або куди підлітки ховають наркотики?

Таємне сховище, або куди підлітки ховають наркотики?

Типова кімната підлітка … ліжко не застелене, матрац зрушений, шкіряний ремінь валяється поверх купи одягу, всюди обгортки від цукерок або печива; на столі купа книжок, що жодного разу не були відкриті, маркери, ручки та олівці, під столом банки з-під газованих напоїв; на комоді стоїть дезодорант поруч з блиском для губ і лаком для волосся. Якщо ви батьки підлітка, це все може бути вам до болю знайомим. Єдине, що відрізняє цю кімнату від кімнат звичайних підлітків – те, що багато з перерахованих предметів можуть приховувати в собі схованку з наркотиком.

Підлітки славляться своєю винахідливістю.

Особливо, якщо справа стосується тих речей, які вони не хочуть показувати іншим. Вони можуть створювати сховища не тільки в своїй кімнаті, але і у ванній, та інших місцях. І навіть, незважаючи на свою винахідливість, підліткам достатньо лише погуглити, аби відкрити для себе нові горизонти схованок. Важливо, щоб батьки були в курсі того, що їхня дитина робить у свій вільний час. Звичайно, в даній ситуації параноя це погано, але і запереченням проблеми справі не допоможеш.

Топ найпоширеніших схованок для зберігання заборонених препаратів:

  • Письмове приладдя

Ви думаєте, маркер використовується для виділення важливої ??інформації? А насправді це може бути тайник для зберігання таблеток, марихуани або порошкових речовин. А якщо зняти ковпачок, тоді і ручка може перетворитися в трубку для куріння травички. І якщо підліток сам не додумався б таке зробити, то в Інтернеті існує маса підказок щодо цього.

  • Банки та упаковки

Порожні бляшанки з-під напоїв можуть бути прекрасним сховищем. У них легко можна сховати наркотик, атрибутику або гроші. Ці банки абсолютно не прозорі, і спустошити її можна лише розрізавши. Якщо ви тривалий час спостерігаєте подібну банку в кімнаті своєї дитини, вона нікуди не дівається і присутня постійно, вам варто дослідити її вміст.

  • Предмети особистої гігієни та косметика

Тюбики губної помади, блиски для губ, дезодоранти, спреї та лаки для волосся – все це можна спустошити і заново наповнити чимось забороненим, особливо варто перевіряти пляшечки з-під засобів гігієни (шампуні, гелі для душу і т.д), в них підлітки можуть зберігати алкоголь. Компактні дзеркальця служать місцем зберігання порошкових наркотиків.

  • Ванні кімнати, туалети та вентиляційні виходи

Так! Вони добралися і туди! Одними з найпопулярніших місць зберігання наркотиків є кришка зливного бачка і вентиляційний отвір у ванній. Їх легко відкривати і закривати, і ніхто зазвичай туди не заглядає.

  • Баночки монпансьє

Подібні контейнери для цукерок можуть зберігати на своєму дні щось, що має відмінний від фруктових льодяників смак. Вони легко доступні і не викликають підозри.

  • Пряжки від поясів

Ремені тепер призначені не лише притримувати штани, деякі розумники знайшли спосіб зробити схованку з пряжки, щоб ховати заборонену речовину або атрибутику для її вживання.

  • Плакати

Зображення стоять тисячі слів, але не тоді, коли вони призначені для секретного сховища наркотиків. Підлітки можуть поміщати наркотики в плаский контейнер і ховати його за зображенням на стіні, або за рамкою фотографії. Якщо ви помітили, що рамка картини або фотографії постійно висить криво, або скотч на плакаті явно постійно відклеювався, перевірте, просто аби переконатися, що за цим нічого не стоїть.

  • Книги

Кажуть, не судіть про книгу по її обкладинці, і це вірно. Однак ваш «підозрюваний» міг вирізати сторінки і зробити замасковану шкатулку з книги.

  • Матраци та м’які іграшки

Підлітки можуть проробляти отвори в м’яких іграшках і матрацах, щоб заховати там наркотик. Особливо будьте уважні, якщо ваш підліток частенько бере іграшку з собою на прогулянки.

Важливо звертати пильну увагу на ознаки вживання наркотиків вашим підлітком. Якщо ви підозрюєте дитину у вживанні психоактивних речовин, будь ласка, не зволікайте, зверніться за допомогою до професіоналів. Незнання не є блаженним, якщо справа стосується здоров’я вашого чада.