Що таке кислотний тріп?

Що таке кислотний тріп?

Ейфорія від вживання ЛСД також відома під назвою «кислотний тріп». Технічно інтоксикація ЛСД називається психоделічний досвід. Дія ЛСД – це тривалий процес, який зазвичай займає 8-12 годин, іноді довше, а з спотворенням сприйняття часу, яке заподіює наркотик, відчуття можуть тривати набагато довше, часом вічно. Якщо думки людини, що вживає ЛСД низькі, або несуть в собі негативний характер, подібний тріп може виявитися досить жахливим досвідом.

Непередбачуваність – основний момент гри. Більшість людей, що вживають ЛСД, поринають в «пригоду» з невідомим кінцем. Неможливо передбачити, що може статися з людиною під дією ЛСД. Якщо людина воліє знати про майбутні наслідки, вживання ЛСД може стати вельми неприємною і навіть страшною подією. У будь-якому випадку, краще утримуватися від вживання ЛСД та інших галюциногенів.

Заборонений наркотик ЛСД використовують в рекреаційних цілях, проте дехто вважає, що галюциногени здатні забезпечити розуміння себе і природи Всесвіту, допомагають отримати доступ до масштабної духовної обізнаності. Це твердження в корені не вірно. Такий сильний галюциноген як ЛСД може послужити спусковим механізмом розвитку цілого ряду прихованих психічних захворювань людини, крім бажаного освідомлення, може виникнути відчуття повного духовного відчуження.

Зорові спотворення і галюцинації

Відмінною рисою вживання ЛСД є спотворення того, як людина бачить і сприймає речі. Зорові спотворення можуть мати безліч форм – наприклад, деякі галюцинації відбуваються у вигляді накладених або контурних геометричних зображень, що крутяться, інші представлені у вигляді руху статичних об’єктів (наприклад, дихання стін).

Сенсорне сприйняття також може сплутатися. Синестезія наступає, коли стимули, що зазвичай сприймаються одним органом почуттів, переходять до іншого, наприклад, люди розповідають про те, як вони чують кольори і бачать звуки.

Під час кислотного тріпу людина може побачити предмет в місці, де його насправді немає.

Галюцинації можуть змінюватися в одну мить. Вони включають:

 

  • Аудіальні галюцинації – коли людина чує звуки, яких немає;
  • Тактильні галюцинації – коли людина відчуває речі, яких немає;
  • Нюхові галюцинації – коли людина чує запахи, яких немає;
  • Смакові галюцинації – коли людина відчуває смаки, яких немає;
  • Візуальні галюцинації – коли людина бачить образи, яких немає. Це найпоширеніший тип галюцинацій від вживання ЛСД.

Не дивлячись на те, що люди обізнані про ефекти галлюциногена, вони часом відчувають одночасно кілька спотворень під час кислотного тріпу, що може привести їх у крайню розгубленність. Їм стає важко відрізнити дійсність від галюцинацій.

Як правило, люди під дією ЛСД здатні плисти за течією і перечекати візуальні спотворення, що зазвичай найбільш інтенсивні в перші кілька годин інтоксикації. Тим не менш, іноді вони починають сильно панікувати під впливом ЛСД, лякатися того, що вони бачать, неправильно реагувати на навколишнє. Для такої людини дуже важливо в цьому стані не опинятися наодинці, бо вона може бути схильною до нещасного випадку.