Правдивий некролог

Все більше сімей використовують некрологи для підвищення рівня обізнаності населення про наркоманію.

Сім’ї, які страждають через втрату своїх близьких, використовують трагедію, щоб допомогти іншим людям уникнути цих подій.

Ті сім’ї, які втратили коханих у наслідокі передозування наркотиками, не надають повну інформацію про померлу людину, щоб ганьба не огорнула її честь. Некролог Райана Боссі, який помер у січні цього року, уникнув неясності, яка часто використовується – психічне здоров’я.

Сім’я загиблого хлопця, опублікувала некролог з таким заголовком: “Райан Дуглас Боссі, 27 років, помер 30 січня 2015 року, в Портленді, після програшу у впертій боротьбі з наркотиком.”

У некролог також включені відомості про його життя: він любив кататися на скейтборді і відпочивати зі своїми близькими. “Це краще, ніж ховати під килим” – сказав Ендрю, старший брат Райана. “Я сказав, що ми не повинні цього соромитися.”

Все більше і більше людей вибирають подібний варіант таких некрологів, використовуючи їх в якості одного з способу підвищення рівня інформованості про наркоманію і передозування наркотиками. Ці сім’ї сподіваються, що їх відвертість зможе допомогти іншим запобігти аналогічні втрати.