Квітень – місяць обізнаності про алкоголь

Тема цього року “Допомога сьогодні, Надія на завтрашній день”

Національна рада з проблем алкоголізму та наркоманії в черговий раз спонсорує “Місяць обізнаності про алкоголь”, але цього разу їх увага спрямована на молодь. Ця подія відзначається кожен квітень, починаючи з 1987 року. Заходи проводяться на місцевому, державному та національному рівнях. Вони спрямовані на навчання людей в сфері лікування та профілактики алкоголізму серед молоді, а так само надання інформації дытям про шкоду алкоголя.

“Вживання алкоголю в малолітньому віці є складним питанням, яке може бути вирішене тільки за допомогою безперервних і спільних зусиль” – сказав Ендрю Пачер, президент і головний виконавчий директор Національної ради з алкоголізму та наркотичної залежності (НРАНЗ) – “Нам, як нації, необхідно прийти до розуміння того, що алкоголізм і наркоманія розвиваються в молодому віці. Нам необхідно надати лікування і підтримку у відновленні, які так необхідні таким людям. Ми не можемо дозволити собі чекати “. НРАНЗ зазначив, що підлітки, які починають пити алкоголь раніше 15 років, в чотири рази більше схильні до розвитку проблем з алкоголем в більш пізньому віці, ніж ті, хто чекає, коли їм виповниться 21 рік.

Причинами раннього алкоголізму можуть бути: визнання серед однолітків; засіб самолікування; відсутність інформації про шкоду алкоголю. Навіть не дивлячись на те, що деякі діти чекають повноліття, щоб легально вживати алкоголь, все одно 25% американських дітей схильні до розладів або проблем у родині. Особливо важливо відзначити, що вживання алкоголю у віці від 18 до 24 років може бути небезпечним і навіть смертельним. Статистика Національного інстітуна по зловживанню алкоголем надає такі дані: 1825 студентів віком від 18-24 років щорічно помирають від ненавмисних травм, пов’язані з алкоголем; більше 97 000 студентів є жертвами зґвалтування; 690 000 студентів піддаються нападу з боку інших студентів, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння.

Результати опраса Gallup за 2014 – 74% населення США виступають проти зниження вікового обмеження з 21 до 18 років.