Ознаки зловживання метамфетаміном

Ознаки зловживання метамфетаміном

Метамфетамін ще часто називають “Мет”, він діє як потужний стимулятор. Його можуть використовувати студенти або люди, яким необхідна велика кількість енергії. Люди, що вживають наркотик амфетамін чи метамфетамін, зазвичай схильні до параноїдальних або дратівливих станів. Вони схильні до агресивних сплесків, їм важко сидіти спокійно на одному місці. Відбувається швидка втрата ваги, тому що наркотик прискорює метаболізм.

Види метамфетаміну та способи вживання

Метамфетамін зазвичай можна знайти у вигляді білого або світло коричневого кристалічного порошку. Він також може бути у вигляді чистих кристалів, що схожі на шматки розбитого льоду або скла.

Також мет може бути в рідкій формі.

Його можна ковтати, вдихати, вводити внутрішньовенно або палити. Якщо ви шукаєте сліди вживання мета, ви можете шукати маленькі пакетики білого порошку, кристалів, або шприци. Інші предмети, які можуть залишитися після вживання метамфетаміну – це маленькі шматочки згорнутої фольги, баночки з-під газованих напоїв з отвіром збоку або трубки з дешевих ручок, які використовуються для вдихання наркотику.

Деякі наркомани вживають наркотик поспіль знову і знову – це називається “гонка”. Вони вводять наркотик кожні кілька годин до тих пір, поки він не закінчиться або людина стане нездатною продовжувати.

Перші ознаки вживання метамфетаміну:

 

  • Безсоння протягом довгого часу.
  • Втрата апетиту.
  • Швидка втрата ваги.
  • Неймовірна активність.
  • Нервозність і збудження.

 

Яка різниця між кокаїном і метамфетаміном?

Вони по-різному впливають на викид допаміну в мозок. Кокаїн не дозволяє допаміну перероблятися назад в нейрони, після того як він виконав свою роботу. Метамфетамін також втручається в цей процес, але надодаток стимулює збільшення викиду самого допаміну. Кокаїн швидко відпускає мозок, а дія метамфетаміну може тривати до 12 годин, що робить його особливо небезпечним для нервових клітин.

Що відбувається, коли людина зловживає метом?

Метамфетамін є дуже сильним стимулятором. При деяких способах введення, відбувається “пік” ейфорії, після якого йде тривалий період менш інтенсивної ейфорії. Коли мет потрапляє в організм, його дія може тривати від 10 до 12 годин.

Людина відчуває себе більш енергійною, може не спати протягом декількох діб, втрачає апетит. Спільною для всіх наркоманів стає втрата ваги і недоїдання, незвичайна активність, дратівливість і тривожність. Метамфетаміновий наркоман часто пітніє, навіть якщо навколо не жарко, відчуває підвищений кров’яний тиск, сексуальне збудження.

Побічні ефекти вживання метамфетаміну

У своєму виробництві, метамфетамін обробляється за допомогою суворих, їдких хімічних речовин. Інтенсивне вживання цього препарату надає важкий вплив на організм людини. В цілому, це один з найбільш руйнівних наркотиків на нелегальному ринку.

Постійне вживання відображається в прискореному серцебитті, перепадах настрою, прояві агресії, параноїдальній поведінці, сплутаності свідомості та безсонні. Зовнішній вигляд людини теж стає відображенням наркотику, людина стає худою, з пошкодженою шкірою, волоссям та нігтями.

Важкі наслідки багаторазового вживання метамфетаміну

Постійне вживання цього наркотику призводить до галюцинацій і маячних станів. У деяких наркоманів розвиваються виразки на обличчі і тілі, тому що вони постійно роздирають свою шкіру, думаючи, що під нею повзають жучки, яких вони не можуть дістати.

Метамфетамін складається з їдких хімічних речовин, які зменшують слиновиділення, через що зуби у метамфетамінових наркоманів часто гнилі і випадають.

Люди, що вживають мет, часто схильні до імпульсивних рішень. Дістати чергову дозу для них стає більш важливим завданням, ніж турбота про роботу, будинок і близьких людей.

Передозування наркотиком може викликати перегрів, судоми, серцево судинну недостатність і смерть.

Вживання мета призводить до різних аварій, тому що людина не може контролювати свою сонливість, вона починає спати довгими годинами і невисипається. Тяга до наркотику збільшиться, що призведе до ще більших доз.

Дуже часто залежні люди відмовляються від допомоги.

Якщо ви помітили подібні ознаки у когось, хто вам дорогий, ви захочете знайти спосіб допомогти йому. Мет викликає дуже швидке звикання, часто навіть після першого вживання. Вам необхідно втрутитися в життя цієї людини і переконати її звернутися в центр лікування наркозалежності. І під час лікування не кидати людину саму, а всіляко допомагати в її прагненні позбутися цієї хвороби.