Наркотики на музичних фестивалях

Список найпоширеніших наркотиків на музичних фестивалях

У той час як нові наркотики продовжують просуватися на музичні фестивалі всіх країн, нові дослідження показали, що алкоголь і марихуана досі утримують позиції найпопулярніших наркотиків серед учасників цих заходів.

Результати досліджень били отримані шляхом компіляції більше трьох мільйонів публікацій в Instagram з посиланням 15 найбільших музичних фестивалів США. Найпоширенішим наркотиком на всіх фестивалях був алкоголь. На фестивалі ПОЦЕЛУЙ Чилі Кук-Off 90% користувачів, який згадав в Instagram, вживали алкоголь. 82% учасників на фестивалі Марлі Fest згадували про марихуану.

Також було багато повідомлень про тяжкі і незаконних наркотиках. Майже 43% постів з фестивалю Electric Daisy Carnival згадували про MDMА, 12% з Coachella використовували кокаїн, майже 15% з фестивалю Burning Man писали про кокаїн і ДМТ (DMT – психоделік, здатний викликати інтенсивні ентеогенних переживання з потужними візуальними і слуховими галюцинаціями, сприйняття іншого ходу часу і здатність відчувати переживання у відмінних від звичної реальностях).

Сумнозвісний хіпі фестиваль Burning Man, кажеться, самим наркотично “наповненим” фестивалем країни, так як згадуються такі наркотики як ДМТ, мескалін, гриби, кокаїн та інші наркотики.

Незалежні дослідження, які були опубліковані в березні минулого року Центром криміналістики також підтвердив, що Ultra Music Festival, який проходить в Майамі, є “раєм” наркотиків. Майже 72% учасників-добровольців фестивалю зізналися, що вживали марихуану, кокаїн, екстазі. У той час як 58% зразків крові і 80% зразків сечі показали позитивний результат на один з цих препаратів.

Мер Майамі, Томас Регаладо, після розгляду отриманих даних заявив, що місто має негайно припинити співпрацю з цим фестивалем.