Майкл Фелпс після реабілітаційного центру

Майкл Фелпс після реабілітаційного центру став зовсім іншою людиною

Чемпіон Олімпійських ігор з плавання, Майкл Фелпс повернувся у великий спорт і каже, що він пережив емоційну і духовну трансформації з того моменту як пройшов лікування в реабілітаційному центрі.

У вересні, через другий арешт за водіння у нетверезому стані, 18-ти кратний Олімпійський чемпіон був відсторонений від плавання протягом шести місяців і направлений на лікування.

“Останні пару місяців, напевно, були найважчі в моєму житті” – сказав Фелпс, виступаючи вперше після закінчення терміну дискваліфікації. “Я беру на себе повну відповідальність за всі мої дії. Я знаю, що я заподіяв біль багатьом людям. Це було жахливо. Тепер я можу знову повернутися в басейн і я цьому дуже радий “

Фелпс також оголосив, що він націлений змагатися разом з національною збірною США на Олімпійських іграх 2016 в Ріо-де-Жанейро.

29-річному спортсмену тепер необхідно повернути свій імідж. “Звичайно ж, я б хотів усім показати, що тепер я перебуваю в іншому місці, і що я став набагато краще, ніж був раніше. Я розумію, щоб довести це, необхідно багато часу. Я вже можу почати з цього тижня “.

Не дивлячись на те, що перемоги Майкла можуть повернути до нього довіру країни через деякий час, спортсмен сказав, що він більше сфокусований на своє поновлення – “Я знаю, єдина людина, яка може мене контролювати в будь-якій ситуації, це я сам”. Він сказав, що змінив свій погляд на життя, налагоджує стосунки з друзями та родиною, яких він у минулому “відштовхнув”. Сьогодні він працює над тим, щоб “повною мірою бути присутнім і брати участь у всьому, що відбувається”.

Боб Боуман, давній тренер, описує відвідування спортсмена в реабілітаційному центрі: “Я був дуже скептично налаштований. Але коли я прийшов туди провідати Майкла, я був вражений. Не було ніяких сумнівів, що він змінився. І ці зміни не були поверхневими. Це правда “.

“Я облажався? Так, і дуже сильно. Але я ніколи раніше такого не переживав. У прямому сенсі можна сказати, що зараз я щасливий як ніколи в житті “, – сказав Майкл.