Через алкоголь щодня вмирає шість чоловік

Через алкогольне отруєння щодня вмирає шість чоловік

Алкоголізм – першопричина алкогольного отруєння. У звіті 2015 від Центру по контролю і профілактиці захворювань (ЦКП), виявили разючий факт – в середньому, від алкогольного отруєння, щодня помирає шість чоловік. Щороку, більш ніж 2200 чоловік піддається алкогольній іноксікаціі. ЦКП пропонує державі вжити заходів, щоб запобігти пияцтво в країні.

Вживання великої кількості алкоголю протягом короткого періоду часу призводить до інтоксикації, що може позначитися на роботі життєво важливих областях головного мозку, які відповідають за дихання, частоту серцевих скорочень і температури тіла. Дуже часто такі відхилення в організмі спричиняють смерть.

Смерть від алкогльного отруєння зачіпає людей різного віку. Отруєння алкоголем найбільш поширено серед людей середнього віку 35-46 років. Крім того, чоловіки мають набагато більше шансів померти такою смертю, ніж жінки всіх вікових груп.

Ілеана Аріас, перший заступник директора ЦКП, каже: “Показник сметрності від алкогольного отруєння – це несамовите нагадування про небезпеку … Для того щоб запобігти пияцтво і соціальну шкоду, яка тягне за собою надмірне вживання алкоголю, нам необхідно розробити та впровадити ефективні програми, а так само вести певну політику в цьому напрямку “.

У доповіді ЦКП настійно рекомендують застосувати чотири ступені:

1. Обізнаність населення про небезпеку алкогольного отруєння – головний пріоритет для правоохоронної поліції, суспільних груп, департаментів охорони здоров’я, і ??медичних працівників по всіх напрямках.

2. Ведення статистичного звіту травм і смертності в наслідок алкогольного отруєння, щоб зрозуміти тенденції і небезпечні зони.

3. Надання фінансової допомоги і підтримки на місцевому рівні програмам і політиці, які знижують алкоголізм.

4. Розробити сильну політику щодо алкоголю.