Марихуана та маленькі діти

Вплив марихуани на маленьких дітей збільшився на 148%

Вживання марихуани серед підлітків може йти на спад, але нові дослідження показали, що все більше маленьких дітей піддаються впливу цього препарату.

Отримані дані були взяті у вчених Національної дитячої лікарні США, які опубліковані в останньому журналі Clinical Pediatrics. У проміжку з 2006-2013 років, вплив марихуани серед дітей віком до 6 років збільшився на 148%. Більш ніж у 75% випадків були залучені діти до 3-х років. У штатах, де медична марихуана була юридично дозволена до 2010 року, випадки впливу зросли на 610%.

Випадки, в яких залучені дуже маленькі діти, часто відбувалися випадково – через печиво або тістечка. Не дивлячись на те, що загальна кількість випадків не сильно велика, тільки 1,969 в проміжку з 2000-2013 року, дослідники досі вважають, що це привід для занепокоєння.

Геррі Сміт, автор дослідження і директор Центру досліджень травм та Національного дитячого госпіталю, сказав Science Daily, що штат, який розглядає легалізацію марихуани, повинен взяти до уваги, що пункт по захисту дітей повинен бути внесений до їхніх законів із саого початку.

Майже всі 2000 випадків дії марихуани на маленьких дітей були занесені в базу даних Центру з контролю за отрутами (Poison Control Center). Більше 18% цих дітей були госпіталізовані з симптомами, а саме: проблеми з диханням, судоми і навіть коми.

Також, в незалежному дослідженні, яке було опубліковано в журналі Neuropsychopharmacology січні 2014 року, було написано, що вживання марихуани батьками може спонукати їх дітей до наркозалежності.