Клінічний гіпноз та акупунктура в лікуванні залежності

Необхідність використання клінічного гіпнозу в поєднанні з акупунктурою

Поєднання акупунктури та гіпнозу

Останнім часом медики стали успішно поєднувати акупунктуру та гіпноз в лікуванні наркоманії. Науково доведено, що акупунктура працює над тілом і розумом, допомагаючи тілу розслабитися і досягти хоча б швидкоплинного відчуття легкості та благополуччя. Це допомагає зняти стрес, досягти рівноваги, а також очистити організм від отруйних речовин. У поєднанні з гіпнозом, голковколювання відмінно допомагає в боротьбі із залежністю і хронічними болями.

Існує також думка, що акупунктура сприяє зануренню в гіпнотичний транс, робить пацієнта більш сприятливим, посилює дію гіпнозу і здатність сприймати інформацію. Медики, які використовують гіпноз і акупунктуру у своїй практиці, повідомлюють, що таке поєднання дійсно потенціює, тобто підсилює ефект впливу на людину.

 

Як допомагає гіпноз в лікуванні наркоманії?

Гіпноз ховає у собі неймовірно величезний ресурс для подолання залежної поведінки. Всі ми знаємо, що протягом багатьох років гіпноз використовували як інструмент лікування фобій, а також у боротьбі з палінням і ожирінням. Однак за останні десятиліття було проведено багато досліджень, які пролили нове світло на користь лікування гіпнозом. Ці відкриття були зроблені в галузі неврології, і показують, що мозок здатний вбирати нові способи мислення і приймати нову манеру поведінки, так саме як і позбавлятися від старих згубних звичок. Саме тому гіпнотерапія є відмінним способом позбутися шкідливих звичок.

Гіпноз допомагає людям навчитися боротися з саморуйнівною поведінкою, а також значно підвищити впевненість у своїх силах. Пацієнти створюють нові переконання, цінності, заборони і внутрішній зв’язок зі своєю новою особистістю, у якої не буде необхідності вживати речовини або слідувати за своєю залежністю, якою б вона не була. Крім того, гіпноз допомагає вирішити ті проблеми, які спочатку і призвели до залежності. Замість того щоб говорити наркоману, що він безпорадний проти своєї залежності, і що наркоманом залишаються на все життя, гіпноз допомагає залежній людині пройти через процес, який змусить її впоратися зі звичкою і створити те життя, яке вона буде любити, вільне від наркотику і негативного мислення.

 

Як допомагає акупунктура в лікуванні наркоманії?

Акупунктура швидко набирає популярність у своїй ролі помічника в боротьбі зі шкідливими звичками, такими як алкоголізм і наркоманія. Голковколювання – природна процедура, вона не має побічних ефектів, відома людству вже багато сотень років, а також може застосовуватися в широкому спектрі проблем. Дослідження показали, що акупунктура підвищує рівень ендорфінів в нервовій системі. Ендорфін за своєю структурою і функцією нагадує опіат, це природний болезаспокійливий засіб, закладений в організмі людини. Тяга і абстинентний синдром, який відчуває людина, коли кидає пити, курити чи вживати наркотики, пояснюється зниженням рівня ендорфіну. А підвищивши його, можна позбутися цих симптомів. Деякі дослідники також вважають, що схильність до переїдання також пов’язана зі стрибком ендорфіну в системі, і це пояснює, чому акупунктура здатна контролювати тягу.

Маленькі стерильні голки, поставлені в потрібні точки, здатні надавати заспокійливий ефект на тіло і розум пацієнта, створюючи відчуття умиротворення і благополуччя. Стимуляція певних точок голками дозволяє підвищити рівень ендорфіну.

Звідси випливає, що гіпноз і голковколювання складають два незамінних елемента в лікуванні наркоманії та алкоголізму, оскільки допомагають людині відпустити фізичний біль, і налаштувати свій розум на правильний шлях.