Лікування алкоголізму гіпнозом

Лікування алкоголізму гіпнозом

У медичному центрі Василенко проводиться лікування алкоголізму гіпнозом. Вплив на підсвідомість людини допомагає ефективно позбутися від алкогольної залежності, хоча метод має свої особливості. Детальніше дізнатися, що це за методика, і кому вона підходить ви можете під час консультації у нашого фахівця.

Особливості кодування гіпнозом

Якщо застосовується кодування від алкоголю гіпнозом, як працює метод, пацієнт і його родичі дізнаються ще на підготовчому етапі. Суть методики полягає в тому, що залежна людина вводиться в транс, а потім фахівець викликає у нього відразу до спиртних напоїв і всього, що з ними пов’язано. Маємо приклади застосування установки страху. Людина боїться пити через страх захворіти, померти або доставити страждання близьким людям.

Гіпноз при алкоголізмі може викликати протиріччя у людини, особливо у випадках, коли вона знаходиться на вечірці або в колі людей, які випивають і отримують від цього задоволення. З одного боку, вона не може вживати алкоголь через страх або відразу, а з іншого – страждає, коли спостерігає за іншими людьми. Подібне призводить до появи напруги і формуванню психологічних проблем.

Можуть бути й інші неприємні наслідки. З цієї причини кодування рекомендується проводити в диспансері (в стаціонарі). Попередити подібні неприємні відчуття може тільки комплексна терапія алкоголізму, яка застосовується в нашому медичному центрі. Індивідуальний підхід дозволяє підібрати оптимальну методику лікування для кожного пацієнта, враховуючи особливості його здоров’я, тривалість вживання спиртного та інші фактори.

Переваги кодування від алкоголізму за Довженко

Наша клініка лікування алкоголізму гіпнозом застосовує метод Довженка. Його суть полягає в тому, що у людини під час трансу формується негативна емоційна реакція на алкоголь. За методом Довженка пацієнта не потрібно вводити у глибокий гіпноз. Людина знаходиться в свідомості і пам’ятає, що з нею відбувалося. Зазвичай кодування проводиться на рік або інший обмежений термін.

Кодування від алкоголю гіпнозом за методом Довженка має такі переваги:

  • відрізняється безпекою, оскільки не впливає на нервову систему;
  • підходить навіть для людей, не схильних до гіпнозу;
  • практично не має протипоказань;
  • допомагає впоратися з алкогольною залежністю і почати тверезий спосіб життя;
  • можна вибрати термін кодування;
  • досить провести один сеанс, щоб позбутися від залежності.

Відгуки наших пацієнтів підтверджують високу ефективність методики. Важливо знати, що кодування гіпнозом буде діяти тільки за умови, що перед процедурою пацієнт протягом 4-7 днів утримується від вживання спиртних напоїв. Щоб в сім’ю не повернувся алкоголізм, профілактика залежності повинна проводитися при взаємодії з фахівцями.

Чому варто звернутися в наш медичний центр?

Якщо ви не знаєте, як позбутися від алкоголізму, скористайтеся послугами медичного центру Василенко. Ми використовуємо комплексний та індивідуальний підхід. Кодування гіпнозом проводиться досвідченими фахівцями. Перед процедурою пацієнт обов’язково проходить медичне обстеження, в ході якого вдається оцінити стан здоров’я і встановити стадію алкогольної залежності. Робота нашого центру базується на бажанні людини позбутися алкоголізму.

Якщо ваша близька людина в необмежених кількостях вживає алкоголь, кодування гіпнозом може стати ефективним рішенням проблеми. Наші фахівці також надають психологічну допомогу родичам пацієнтів, допомагають їм позбутися від співзалежності. Ціна послуг в нашому медичному центрі невисока, а тому звернутися до нас може будь-яка людина. Гарантуємо анонімність і конфіденційність.

Якщо вам або вашим близьким потрібна допомога, не відкладайте лікування алкоголізму на потім. Звертайтеся до досвідчених фахівців прямо зараз – залиште заявку на нашому сайті або телефонуйте за вказаним телефоном.