Героїновий детокс

Героїновий детокс

Героїновий детокс: ознаки і симптоми

Якщо запитати будь-яку людину про найстрашніший наркотик, який викликає залежність, відповідь буде одна – героїн. Кинути вживати героїн неймовірно складно. І найжахливіше це те, що багато героїнових наркоманів бояться лікування навіть більше, ніж смерті від наркотику. Вони продовжують вживати його, бо щиро вірять, що біль від героїнової абстиненції настільки сильна, що легше померти.

Незважаючи на те, що процес детоксикації та скасування героїну дійсно малоприємний процес, страх перед болем не повинен стримувати людину від лікування. І більше того, завдяки новітнім досягненням в медицині, процес виведення наркотику вже не настільки хворобливий, яким він був раніше.

Скасування героїну: як це відбувається

Повний процес скасування героїну зазвичай триває від одного до двох тижнів. Найкраще буде, якщо процес відбудеться під наглядом лікаря. Якщо ви хочете кинути вживати цей наркотик шляхом утримання від вживання, вам слід очікувати:

  • Перші симптоми абстиненції почнуть проявлятися через 8 годин після останнього прийому дози.
  • Пік скасування наступає на другий-третій день, і може тривати до декількох тижнів.
  • Ви будете відчувати нудоту і загальне нездужання. Це відбувається, тому що ваше тіло вже звикло жити з наркотиком в системі, і воно повинно заново навчитися працювати без героїну.
  • Може спалахнути жар. Знову ж, це абсолютно нормальна реакція вашої імунної системи, яка намагається оговтатися після забруднення наркотиком.
  • Вам також доведеться пережити дуже сильну тягу до наркотику. Тому особливо важливо перебувати під медичним наглядом в процесі детоксикації. Багато наркоманів не можуть впоратися з болем абстиненції, і тоді їх життя обривається через передозування, яке відбувається тому, що вони намагаються зняти симптоми відміни героїну.

А якщо ви перебуваєте під наглядом лікаря, він може виписати вам бензодіазепіни або інші ліки, які допомагають полегшити симптоми. Важливо довіряти своєму лікарю, і не намагатися самостійно знімати симптоми ліками.

Виведення героїну з організму – процес лякаючий і хворобливий, і, тим не менш, необхідний. Якщо ви, або ваша близька людина боретеся з героїновою залежністю, не баріться, попросіть медичної допомоги, тому що перетерпіти абстиненцію краще, ніж заганяти себе і своїх рідних в лапи смерті.