Джейсі Чан та наркотики

Син Джекі Чана, Джейсі Чан вибачився за свою участь у справі, яке пов’язане з наркотиками.

Пекінська поліція підтвердила, що Джейсі, 32-річний актор телебачення та кіно, відомий також як Fang Zuming, був заарештований за “гостинність” (в будинку актора вживали наркотики), разом з Ко Чен-дун, 23-річним кінозіркою з Тайваню (aka Kai Ko). Так само поліція конфіскувала з резиденції Джейсі більше 100 грам марихуани.

Його звинувачуують у вживанні наркотиків, а також у тому, що дозволяв іншим людям вживати наркотики в своєму будинку. Поліція повідомляє, що він перебуває під арештом.

Затримання відбувалося в районі Дунчен, Пекін, після того як поліція отримала повідомлення від місцевих жителів.

Агент Джейсі, в M’stones International, вибачився від його імені.

Ко, який був заарештований разом з Джейсі, отримав покарання у вигляді утримання під вартою протягом 14 діб. Ко є провідним актором багатьох популярних фільмів – “Маленькі часи” (Tiny Times) і “Ти – найдорожче, що в мене є” (You Are the Apple of My Eye). Агент Ко так само публічно приніс вибачення за актора.

Згідно із заявою поліції, Джейсі і Ко зізналися, що вживали наркотики. Відповідно до законів Китаю, тому, хто надає місце для інших людей, щоб приймати наркотики, може отримати покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3-х років. Смертна кара – у разі торгівлі людьми, транспортування та виробництва наркотиків.

 

Для Джекі Чана ця подія є подвійно болючою, тому що в 2009 році він був призначений послом доброї волі Китаю, Національного комітету по боротьбі з наркотиками. У минулому році він був удостоєний членством елітного консультативного органу, Китайської народної політичної консультативної конференції, на знак визнання його досягнень. Державне ТБ повідомило, що голлівудська зірка приїхав до Пекіну, щоб розібратися з цією справою.

Вживання нркотіков серед китайських знаменитостей стала гарячою темою цього року, так як вже багато теле- і кінозірки арештовані.

Знаменитий сценарист Сен Ваннінг, відомий як Нін Цай Шень, у липні був заарештований за вживання наркотиків. 4 серпня, актор Гао Ху і ще троє підозрюваних були затримані за вживання наркотиків в районі Чаоян. При них були виявлені 7 грам марихуани та 1 грам метамфетаміну. З січня цього року, більш ніж 7800 чоловік були затримані за вживання наркотиків. Поліція повідомляє, що в річному обчисленні, арешти за вживання наркотиків збільшилися на 72%.