Чого очікувати від скасування героїну

Чого очікувати від скасування героїну

Якщо людина якийсь час вживає героїн або вже має залежність, їй необхідно знати, що на наї чекатиме після скасування препарату під час абстиненції.

Якщо у людини виробилася залежність від героїну, абстинентний синдром стає невід’ємною частиною її життя. Він також може наступити і після прийняття декількох доз наркотику. Героїновий спад може розрізнятися в тривалості та інтенсивності. Зазвичай симптоми абстиненції починаються через 6-12 годин після прийняття останньої дози, з піком на 1-3 день, і поступовим спадом на 5-7 день. Однак деякі наркомани переживали навіть тижні і місяці абстиненції, цей час називають період після гострої абстиненції.

Абстинентний синдром у кожної людини відбувається індивідуально, але все ж існують і деякі загальні риси, які можна виділити.

 

  • Героїнова абстиненція та тяга

 

Більшість наркоманів, що переживають героїнову абстиненцію, відчувають непереборне бажання вжити героїн. Це почуття називається тяга, її відчувають під час утримання від будь-якого виду наркотику. Частково тяга пояснюється бажанням зменшити прояви абстиненції, і частково – бажанням заново пережити задоволення героїнової ейфорії.

 

  • Героїнова абстиненція та перепади настрою

 

Депресії, емоційне збудження, дратівливість відомі також під назвою дисфоричного розладу. Вони є частиною абстинентного синдрому та наслідком ейфорії, яку переживають наркомани під час так званого «кайфу». Незважаючи на те, що почуття пригніченості може бути досить сильним під час скасування наркотику, як тільки абстиненція проходить, з нею йде і це почуття. Якщо депресія не пройшла, варто звернутися до професіонала за належним лікуванням.

 

  • Героїноваї абстиненція та біль

 

Однією з дій героїну є дія, спрямована на блокування шляхів больової чутливості. Коли починається абстиненція, відбувається зворотний ефект, людина стає більш чутливою до болю. Особливих неприємностей доставляють болі в спині та ногах.

 
  • Героїнова абстиненція та надмірне виділення рідини

 

Коли людина проходить період абстиненції, їй слід очікувати надпродуктивності тілесних рідин, таких як піт, сльози, нежить. Також слід зазначити, що волосяний покрив стає дибки. Таким чином тіло людини намагається відновити свій природний баланс.

 

  • Героїнова абстиненція, діарея та болі в шлунку

 

Нормальною реакцією тіла на героїнову абстиненцію стане виникнення діареї і частих рідких випорожнень. Вони супроводжуються болем у шлунку, що завдається спазмами травної системи. Дискомфорт від діареї та болю в шлунку, страх зганьбитися в громадському місці роблять щоденне життя дуже скрутним.

 

  • Героїнова абстиненція, нудота та блювота

 

Нудота та блювота – нормальне явище під час абстиненції. Вони вимотують людину, приносять багато дискомфорту, заважають нормально харчуватися і постійно тримають в радіусі вбиральні.

 

  • Героїнова абстиненція та лихоманка

 

Лихоманка – це підвищення температури тіла. Звичайна температура тіла людини може залежати від індивідуальних параметрів і таких факторів, як час доби, менструальний цикл і т.д. В середньому, температура 37.2 – 37.5 С у дорослої людини вважається лихоманкою. Лихоманка – спосіб тіла боротися з хворобами або інфекцією, однак під час абстиненції вона вже не служить добрим цілям, а значить з нею треба боротися. Варто негайно викликати швидку, якщо температура тіла піднялася до 40 С. Її необхідно збити, особливо якщо людина має захворювання серця, анемію, діабет, ВІЛ.

 

  • Героїнова абстиненція та порушення сну

 

Героїнова абстиненція часто викликає порушення сну, безсоння, підвищену стомлюваність і відчуття роздратування.