Чим менше алкоголю, тим менше насильства

Чим менше алкоголю, тим менше насильства

Щорічні дослідження показали, що за останній рік знизився рівень зловживання алкоголем і серйозних випадків, пов’язані з насильством і жорстокістю.

В Англії, згідно із даними, які були взяті з усіх госпіталів країни, різке зниження пияцтва призвело до скорочення травм (на 10%), пов’язаних з насильством. Вчені Кардіфського Університету виявили зниження рівня нападів на дітей і підлітків (на 18%).

Професор Джонатан Шеперд говорить: “Існує кілька причин зниження рівня насильства в країні. Одним із ключових факторів є скорочення зловживання алкоголем серед людей віком від 16-24 років”.

Дослідники описують алкоголь як “потужний двигун для жорстких злочинів і травм”. Але за останнє десятиліття інтенсивність вживання алкоголю серед підлітків і молодих дорослих знизився майже в половину.

 

Вчені припускають, що це пов’язано з економічними проблемами, так як ціни на алкоголь непомірно зростають. Інші фактори включають в себе: краще освітлення вулиць і більш широке використання камер спостереження, а так само заміна скла на пластик в пабах. Шеперд також відзначає важливу роль соціальних реклам: “Я думаю, що наше суспільство стає більш чуйним завдяки тісному зв’язку ыз соціальними ЗМІ”. Так само він відзначив, що з підйомом економіки країни, показники зловживання алкоголем і насильство можуть знову збільшитись. Так само слід враховувати, той факт, що країна скорочує витрати на співробітників правоохоронних органів і камер безпеки.