Більшість австралійців “За” посилення обмежень

Більшість австралійців “За” посилення обмежень щодо алкоголю

Австралійці славляться своєю любов’ю до алкоголю, але нові дослідження показали, що переважна більшість хочуть, щоб уряд був більш задіян у сфері регулювання алкоголю по всій країні.

Фонд дослідження та освіти опитали 1843 людини. Близько 80% опитаних вважають, що паби, клуби і бари повинні закриватися о 3.00 ранку, і в той самий час більше половини кажуть, що уряд докладає недостатньо зусиль, щоб зменшити шкоду, яка пов’язана з алкоголем. Більш 69% вважають, що алкогольній індустрії не повинно бути дозволено вносити політичні пожертвування.

“Ми вважаємо, що алкогольна галузь має надмірний вплив на регулювання державної політики в області боротьби з алкоголем”, – сказав Майкл Торн, глава Фонду.

Деякі міста Австралії вже вжили заходів щодо збільшення обмежень у цій сфері. Звіт, який був опублікований минулого місяця показав, що на цих територіях скоротилися випадки нападу.

Проблема з алкоголем поширена по всьому континенту. Фонд повідомив, що в липні минулого року в середньому 15 австралійців вмирали щодня. Смертність від алкоголю, за останнє десятиліття, збільшилася на 62%.