Більшість австралійців “За” посилення обмежень щодо алкоголю

Австралійці славляться своєю любов’ю до алкоголю, але нові дослідження показали, що переважна більшість хочуть, щоб уряд був більш задіян у сфері регулювання алкоголю по всій країні.

Фонд дослідження та освіти опитали 1843 людини. Близько 80% опитаних вважають, що паби, клуби і бари повинні закриватися о 3.00 ранку, і в той самий час більше половини кажуть, що уряд докладає недостатньо зусиль, щоб зменшити шкоду, яка пов’язана з алкоголем. Більш 69% вважають, що алкогольній індустрії не повинно бути дозволено вносити політичні пожертвування.

“Ми вважаємо, що алкогольна галузь має надмірний вплив на регулювання державної політики в області боротьби з алкоголем”, – сказав Майкл Торн, глава Фонду.

Деякі міста Австралії вже вжили заходів щодо збільшення обмежень у цій сфері. Звіт, який був опублікований минулого місяця показав, що на цих територіях скоротилися випадки нападу.

Проблема з алкоголем поширена по всьому континенту. Фонд повідомив, що в липні минулого року в середньому 15 австралійців вмирали щодня. Смертність від алкоголю, за останнє десятиліття, збільшилася на 62%.