Майк Тайсон каже, що може померти від алкоголю

Майк Тайсон каже, що може померти від алкоголю і наркотиків

Екс-чемпіон світу у супер важкій вазі в минулому був суперечливою фігурою. У 1992 році він був засуджений за зґвалтування і йому присудили шість років тюремного ув’язнення.

Колишній боксер-важкоатлет Майк Тайсон заявив, що він страждає від проблем пов’язаних зі зловживанням алкоголю і наркотиків, і що він знаходиться на межі смерті.

Він визнав, що як і раніше є хронічним алкоголіком і брехав про це протягом багатьох років. 47-річний Майк Тайсон каже: “Я погана людина. Я зробив багато поганих речей і я хочу щоб мене пробачили. Я хочу змінити своє життя. Я хочу жити тверезим життям. Я не хочу вмирати. Я на межі смерті, тому що я патологічний алкоголік “.

Тайсон викликав неоднозначну реакцію як на рингу, так і поза ним. У 1992 році він був засуджений за зґвалтування Дезіре Вашингтон і засуджений до шести років тюремного ув’язнення, але його випустили через три роки. Після свого звільнення, він брав участь у серії боїв. У 1996 році він виграв тітули WBC (World Boxing Council) та WBA (World Boxing Association) після перемог над Френком Бруно і Брюсом Селдоном.

Після того, як він позбувся титулу WBC, Тайсон втратив і корону WBA через Евандера Хіліфілда в листопаді 1996 року, в 11-му раунді технічним нокаутом. У 1997 році Майк Тайсон був дискваліфікований за те, що в матчі-реванші він відкусив Холіфілду вухо.

В даний час, екс-боксер тверезий близько тижня. З 2012 року він тричі проходив курс лікування в реабілітаційному центрі. Майк сказав, що п’ять років тому він хотів себе вбити (його 4-річна дочка Ексодус померла в слідстві нещасного випадку), але незабаром він зрозумів свою дурість.