Трансформація пацієнтів під час лікування наркозалежності в Центрі доктора Василенко

Лікування пацієнтів в Центрі доктора Василенко

Часто ми отримуємо питання на пошту або по телефону з проханням описати, що саме роблять з наркозалежними пацієнтами в нашій клініці? Що змушує їх змінюватися в кращий бік? Чому, не дивлячись на настільки агресивні сеанси стрес-шокової терапії, багато колишніх пацієнтів згадують Центр Василенко з теплом в серці?

Секрет дуже простий – тому що з теплом тут ставляться і до самих пацієнтів, їхніх сімей. За період лікування пацієнти наркологічної клініки Василенко проходять багато етапів.

Тут вони народжуються заново, знаходять досвід тверезого життя, змінюються їх пріоритети. Деякі колишні наркозалежні настільки вражені красою тверезості, що хочуть допомогти іншим, хто потрапив у біду. І тоді вони стають волонтерами в нашому центрі, підтримують пацієнтів, показують приклад того, що все ще можна змінити, адже вони самі пройшли шлях від залежності до тверезості.

Якщо ТИ все ще сумніваєшся чи боїшся, приїжджай в центр, подивися своїми очима, поспілкуйся з персоналом і пацієнтами, і ти САМ переконаєшся, що тут тобі допоможуть.