Алкоголь та інші шкідливі звички

Типова історія про алкоголь та інші шкідливі звички завжди починається з першого вживання. Часто трапляється так, що чоловік і жінка, які проживають разом, починають разом пити. Але на цьому може не закінчитися, якщо в обох людей є схильність до хімічної залежності.

алкоголь та шкідливі звички

Найчастіше після спиртного та слабоалкогольних напоїв людям стає мало відчуття алкогольного сп’яніння і вони переходять до вживання інших психоактивних речовин. Найчастіше у цій ролі виступають наркотики – марихуана, амфетамін, сіль. Надалі у таких людей розвивається полінаркоманія.

З чого починається розвиток залежності

Розвиток залежності завжди починається однаково. Одна людина пропонує іншій випити, вони добре проводять час і веселяться. На ранок у них з’являються побічні ефекти спиртного у вигляді головного болю, нудоти чи блювання. Але хіба людей це лякає і змушує замислитись над тим, що життя йде під укіс? Ні, навпаки.

Ще один сценарій – один із людей у ​​парі вживає наркотики, другий – алкоголь. Вони обидва перебувають у стані сп’яніння і почуваються “на одній хвилі”. Можливо це так і залишиться, але відомі випадки коли та людина, яка пила, починала поєднувати алкоголь з наркотиками, а та, яка вживала наркотики – починала зловживати алкоголем.

Чим закінчується вживання алкоголю та наркотиків

До чого призводить вживання алкоголю та наркотиків? Люди стають залежними, їхній спосіб життя, поведінка, мислення та зовнішність повністю змінюються. Життя стає схожим на замкнене коло. Їхні інтереси звужуються до 2 речей: пошуку грошей на алкоголь та наркотики та їх вживання.

алкоголь та наркотки

До медичного центру доктора Василенка часто звертаються пари, які разом вживали алкоголь та наркотики. Вони потребують професійної допомоги, адже крім залежності їм також притаманна співзалежність – одна людина або обидва партнери прагнуть виправдати вживання стресом, відсутністю успіху в житті, повсякденними проблемами.

Як позбутися алкоголізму та інших шкідливих звичок

У вас вийде позбутися алкоголізму та інших шкідливих звичок, якщо ви вчасно звернетеся за допомогою. Іноді ми спостерігаємо ситуацію, в якій одна людина хоче змінити спосіб життя, а друга ще не усвідомила проблеми та відмовляється проходити лікування. У наших психологів є рекомендації щодо цього, але приймати рішення повинні ви самі.

У такому разі вам належить зробити вибір – залишитися з цією людиною і деградувати або змінитись на краще, пройти лікування шкідливих звичок і почати “життя з нуля”. Ми надамо вам необхідну психологічну та медичну допомогу, після чого ви зможете повернутися до тверезого способу життя.