Залежність від солодкого

Залежність від солодкого

Цукрова залежність робить наше життя зовсім несолодким

Протягом останніх 10 років, науковці та фахівці в галузі вивчення людської залежності ретельно розглядають вплив надмірної кількості цукру на мозок, особливо у світлі проблеми зростаючої цукрової залежності у людей по всьому світу. Результати виявилися кілька шокуючими. Дослідження показали, що цукор впливає на систему винагороди в центрах головного мозку, і здатний викликати таку ж ейфорію і ломку, як і наркотики. Наприклад, у США були відкриті спеціальні медичні центри по всій країні, які спеціалізуються виключно на проблемах людей, схиблених на солодкому, і які потребують допомоги. Найчастіше такі центри використовують методику регулювання емоційного стану. Залежність від цукру позбавляє людину можливості контролювати свої бажання, це серйозна хвороба, яка чинить надзвичайно згубний вплив на загальний фізіологічний стан людини. Нижче наведені загальні риси, за якими можна визначити чи є у вас цукрова залежність, чи ви просто полюбляєте смачно поїсти. При наявності залежності, людина потребує професійної допомоги.

Чи страждаєте ви цукровою залежністю?

  • Чи складно вам взяти себе в руки і відмовитися від улюблених тортів або печива?

Наприклад, хтось приніс в офіс упаковку пончиків, як ви вчините? Чи зможете ви, з невеликим коливанням, пройти повз ласощі та перекусити зеленим яблуком, яке ви взяли сьогодні на обід? Або ви візьмете пару пончиків, з винуватим виразом обличчя, і з’їсте їх, коли ніхто не буде вас бачити?

  • Наскільки сильна ваша тяга до солодкого в ті дні, коли ви повністю виключаєте цукор з раціону?

Чи виходить у вас легко прощатися з солодким в розвантажувальні дні, або дні дієт, або ж, навпаки, ви стаєте одержимі кексами, шоколадом та печивом, щойно усвідомлюєте, що вам це їсти не можна? Якщо ви відчуваєте непереборний потяг до солодкого, цілком імовірно, що у вас залежність – схожу тягу переживають наркомани до наркотику в період абстиненції.

  • Скільки разів на день ви думаєте про те, щоб з’їсти що-небудь солодке?

Якщо подібні думки виникають у вас більше 4 разів за день, вам варто подумати про те, що можливо ви боретеся з серйозною цукровою залежністю. Якщо ж вас повністю поглинають думки про солодке, вам терміново необхідна професійна допомога!

  • Коли ви починаєте їсти солодке, вам складно зупинитися?

Чесно кажучи, не в силах людини з’їсти один M&M’s і зупинитися. Людській природі це практично непідвладне, і навіть більше, якщо людина їсть всього лише одне драже з пачки, варто задуматися. Однак якщо справа стосується шоколадного кексу? Або кремового торта? Якщо людина втрачає самовладання від одного шматка, і вечір закінчується жахливою ​​нудотою 24 пончики потому? Між іншим, хоч і перебільшено, але це не одиничний випадок. Якщо людина не може контролювати кількість з’їденого солодкого, це безперечно проблема і загроза для здоров’я.

Реабілітація цукрової залежності доступна і в нашій країні

Цукрова залежність – це справжній розлад, незважаючи на думку суспільства. Багато хто ставиться до нього як до слабкості, відсутності сили волі або виправдання, хоча наукові дослідження продовжують доводити протилежне. Якщо ви вважаєте, що у вас залежність від солодкого, проконсультуйтеся у фахівців нашого центру через зворотній зв’язок.